16 June 2019 Sunday
Giresunspor için omuz omuza vermeliyiz

Giresunspor için omuz omuza vermeliyiz

Giresunspor'un Taraftardan Sorumlu Yöneticisi Uğur Ali Tekbaş zorlu ikinci yarı periyodunda Giresunlular'ı yanlarında görmek istediklerini dile getirdi.

Yönetim kurulu olarak zor günlerde göreve geldiklerini ve iyi işler yapmak istediklerini dile getiren Tekbaş; “Yönetim kurulu olarak elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Teknik kadro değişikliğine gittik, oyuncu transferleri yapıyoruz. Bundan sonrası büyük Giresunspor taraftarına kalıyor. Oynayacağımız 17 maçın dokuzu içeride. Öyle bir iki bin kişiye oynarsak başarı kolay kolay gelmez ancak dolu tribünlerin desteğiyle oynarsak engellerin üstesinden gelmeyi başarabiliriz” dedi.

BU TAKIM HEPİMİZİN

Yönetici Tekbaş; “Bu takım sadece bizim değil, kimliğinde Giresun yazan herkesin takımı. Bu takımın başarısı için omuz omuza vermeliyiz. Dokuz maçta da tribünleri dolu görmek en büyük beklentimiz. Başarının yolu birlik ve beraberlikten geçer. Görüyoruz bazı takımları, taraftarlarının desteğiyle neler başardıklarına şahit oluyoruz. Giresunspor taraftarından da Giresun Atatürk Stadı’nı maçlarımızda karnaval yerine çevirmelerine bekliyoruz. Rakip sahaya çıktığında ayakları titremeli. İnşallah bu birlik ve beraberliği yakalayacağız. Buna olan inancımız tam” diye konuştu.


Giresunsporuğur-ali-tekbaşspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Giresunspor`a mı geliyor

Giresunspor'a mı geliyor

Mutluluklar

Mutluluklar

2. Ligden taliplisi var

2. Ligden taliplisi var

Pazartesi resmen başlıyor

Pazartesi resmen başlıyor

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha