18 September 2019 Wednesday
Giresunspor içeriden başlayacak!

Giresunspor içeriden başlayacak!

Giresunspor Yönetim Kurulu yeni sezona ilişkin yol haritasını yavaş-yavaş şekillendirmeye başladı.

Sacit Ali Eren başkanlığındaki yönetim kurulunun Olağan Genel Kurul da yeniden yola devam etmesi durumunda transfer önceliğini iç transfere vereceği belirtildi.

Bu konuda teknik direktör Erkan Sözeri’den de geniş kapsamlı rapor alan yönetimin işe iç transferden ve özellikle de genç isimlerden başlayacağı öğrenildi.

Yönetimin özellikle sözleşmeleri sona eren Mehmet Taş ve deneyimli eldiven Kayacan Erdoğan ile anlaşma zemini arayacağı 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Michel Landel ve 2021 Sezonuna kadar anlaşmaları olan Kağan Miray, Ozan Can ve Bahadır Erol ile de yola devam edeceği bilgisine ulaşıldı.


Giresunspor

Yorumlar

  • Ali Faik Köksal 26.05.2019 11:16

    1. Kayacan Erdoğan 2. Aykut Demir 3. Hüsamettin Tut 4. Mehmet Taş 5. Volkan Okumak 6. Kaan Miray 7. Ozan Can haricinde ki yerli ve Erkan Hoca`nın kabul etmesi halinde Renan haricinde ki Landel dahil yabancı futbolcular ile yollar derhal ayrılmalıdır. Gelecek sene için Giresunsporumuza önereceğim santrafor ise Çin Ligi BJ(Beijing) BSU takımından Dominic Vinicius`tur.

  • Hamdi altun 25.05.2019 19:57

    Kağan ozan can Muhammet Aykut bunlarla bu iş olmaz hele hele Muhammet'le bu iş başlamadan biter artık tecrübeli davranın mücadeleci hırslı olmayıp sahada yürüyen bencil oynayan futbolcu istemiyoruz

Yorum yaz

Captcha