30 November 2020 Monday
Giresunspor hız kesmeyecek

Giresunspor hız kesmeyecek

Yeşil-beyazlılar sahasında oynayacağı maçta Ümraniyespor engelini üç puanla aşmak istiyor

Giresunspor’un teknik adamı Hakan Keleş, Cumartesi oynayacakları Ümraniyespor müsabakasını kazanarak yollarına hız kesmeden devam etmek istediklerini dile getirdi.

Altay ile deplasmanda oynamaları gereken mücadelenin rakip takımda Covid-19 vakası sayısının 34’e ulaşması nedeniyle oynanamadığını anımsatan Hakan Hoca; “Koronavirüs illetinden ülke olarak bir an evvel kurtulmamız en büyük dileğimiz. Son zamanlarda vaka sayısında artış oldu ve bu konuda herkes eskiye göre çok daha dikkatli olmalı. Altay maçını günü gelir oynarız, sıkıntı yok. Bu hayatta en önemli şey sağlık” dedi.

ÜMRANİYE’YE ODAKLANDIK

Sahalarında oynayacakları Ümraniyespor maçına odaklandıklarını dile getiren genç teknik adam; “Milli aradan sonra Ankaraspor ve Adanaspor ile karşılaşmıştık. Sonrasında ise Altay ile yapmamız gereken müsabaka mücbir sebepten dolayı oynanamadı. Bir boşluk oldu ama bunu çok çalışarak sorun olmasını önleyeceğiz. Hedefimiz Ümraniyespor engelini galibiyetle aşarak yolumuza emin adımlarla devam edebilmek. İç sahada bunu başaracağımıza inanıyoruz. Özellikle kendi sahadaki maçlarımızda kayıp yaşamak istemiyoruz” şeklinde konuştu.


Giresunsporhakan-keleşspor28çotnaklar

Yorumlar

  • kaan abd 28.10.2020 13:39

    Kaleci sart...

  • Ömer 27.10.2020 11:11

    İkinci yarı transfer olmalı bence. Stoper ve kaleci özellikle. Yeterli değil defans.

Yorum yaz

Captcha