24 Ocak 2019 Perşembe
Giresunspor gaza basıyor

Giresunspor gaza basıyor

Giresun'a dönen Yeşil-beyazlıların Başkanı Bozbağ; "Kaliteli bir kadro oluşturacağız. Bundan kimsenin endişesi olmasın. Bugünden sonra sık sık transfer haberlerini taraftarımıza duyuracağız"

Yeşil-beyazlılar transfer çalışmalarında gaza basıyor. Yeni sezona geçen yılın aynı bütçesi ile giriş yapacak olmasına rağmen güçlü bir kadro ile başlamak isteyen Giresunspor’da Başkan Mustafa Temel Bozbağ, dün akşam şehre dönüş yaptı. Çotanaklar’da bugünden itibaren hareketli günler yaşanacak. Ay sonuna kadar kadroyu büyük oranda şekillendirmek istediklerini kaydeden Başkan Bozbağ; “Bugünden itibaren çalışmalarımız hız kazanacak. Öncelikli olarak iç transferi kısa bir süre içerisinde bitirmek istiyoruz” dedi.

YARINLARI DA DÜŞÜNECEĞİZ

Bazı kulüplerin yüksek ücretler ödediğini ancak kendilerinin ayaklarını yorgana göre uzatacağını ifade eden Başkan Bozbağ; “Ligimizde üç çeşit takım var. Yüksekten uçanlar, bizim gibi orta direk olanlar ve borçlarından dolayı sıkıntılı günler yaşayanlar. Biz bu kulübün yarınlarını da düşünmek zorundayız. Kaliteli bir kadro oluşturacağız. Bundan kimsenin endişesi olmasın. Bugünden sonra sık sık transfer haberlerini taraftarımıza duyuracağız” diye konuştu.


GiresunsporMustafa-Temel-Bozbağspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Çift mesai yaptı

Çift mesai yaptı

Bu hafta oynayabilecek

Bu hafta oynayabilecek

Caner rakip olacak

Caner rakip olacak

Yorumlar

  • Bozkurt ÜLKÜ 05.06.2018 09:21

    Giresunspor iyi transfer yaparsa bu sene lige gelme olasılığı yüksek inanmak lazım sabretmek lazım.

Yorum yaz

Captcha