20 Şubat 2019 Çarşamba
Giresunspor fiyatların düşmesini bekliyor

Giresunspor fiyatların düşmesini bekliyor

Yeşil-beyazlılarda Başkan Bozbağ; "Oyuncular yüksekten uçuyor. Biz eğer o rakamlara imza attırsak sezona başlamadan bütçemizi yüzde 40 civarında aşmış oluruz"

Giresunspor, dış transferde imzaları attırabilmek için oyuncuların talep ettiği rakamları düşürmesini bekliyor.

Başkan Mustafa Temel Bozbağ; “Sadece bizim değil, tüm kulüplerin sıkıntısı oyuncuların talep ettiği ücretlerin yüksek olması. Biz eğer o rakamlara imza attırsak sezona başlamadan bütçemizi yüzde 40 civarında aşmış oluruz. Bekleyeceğiz. Biz futbolcunun istediği rakama imza attırmayacağız. Giresunspor’un şartlarına uyan oyuncular gelir imzayı atar” dedi.

BÜTÇEYİ AŞMAYACAĞIZ

Başkan Bozbağ; “Bugüne kadar hep borç ödeyen yönetim olduk, çok şükür Giresunspor bu ligin en borçsuz kulüplerinden biri. Kimse bizden yüksek meblağlara imza attırarak oyuncu getirmemizi beklemesin. Kesinlikle bütçeyi aşmayacağız. Bu sözlerim yanlış anlaşılmasın, borçlanmayacağız derken, bu yarışmacı bir takım kurmayacağız anlamına da gelmesin.  Bizim olduğumuz her yerde iddia vardır. İnşallah yeni sezonda bambaşka bir Giresunspor izlettireceğiz” ifadelerini kullandı.


Giresunsporspor28Çotanaklarspor28Mustafa-Temel-Bozbağ

Yorumlar

  • engin 11.06.2018 17:14

    başkan transfer edilecek isimleri sen belirleme noolur..

  • Ömer P. 09.06.2018 14:39

    Süper ligden kimse bahsetmiyor, başarılı olmaktan bahsediliyor. Bütçeyi aşmıyorsunuz ama 43 senedir de giresunspor süper lige çıkamıyor. Çıkanlar nasıl çıkıyor. Hergün giresunspor û buradan takip ediyorum çıkacak diye. Arkanızda akın çorap var, canikli de destek oluyor stad yapılıyor. Gerisi sizde. sonra sizin oralarda söylenenler oluyor bizim o tarafta yaşayan insanlar için - yardım etmiyorlar- diye.

Yorum yaz

Captcha