26 June 2019 Wednesday
Giresunspor`dan Güney, Kurt ve Gezgin açıklaması

Giresunspor`dan Güney, Kurt ve Gezgin açıklaması

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, takımı Boluspor ile oynanan karşılaşmaya hazırlayan İsmail Güney, Hakan Kurt ve Ercan Gezgin`in kulübün sözleşmeli antrenörü olduğunu söyleyerek; `Tanımlı olan görevlerine devam edecekler` dedi.

Başkan Bozbağ; "Hakan Kurt, İsmail Güney ve Ercan Gezgin Giresunspor'un sözleşmeli antrenörleridir.  Giresunspor için kayıtsız, şartsız her şeylerini vermişlerdir.Bu üç antrenörümüzün Giresunspor'daki görevleri tanımlıdır.Hüseyin Hoca'nın ekibinde eksik var ise biz öneririz, yoksa onlar Giresunspor'un antrenörü olarak çalışmaya devam edeceklerdir. İsmail Hocamız olsun, Hakan ve Ercan hocamız olsun, üçünün de yeri bende ve arkadaşlarımda farklıdır. Onlar bizim ve Giresunspor için çok önemli antrenör kardeşlerimizdir" diye konuştu. 

 


Giresunsporspor28Çotanaklarercan-gezginismail-güneyhakan-kurt

Yorumlar

  • Aydın kömürcü 10.10.2018 00:14

    Hüseyin kalpar hayırlı uğurlu olsun. Bu açıklamanın anlamı Giresunca şudur. Kapıdan kalkan tosuncuk olurmuş.İsmail güney. Hakan kurt ve Ercan hoca 1 ligde takım idare edecek yetenek ve kabiliyettedirler hayırlısı olsun Giresun şampiyon olsun

Yorum yaz

Captcha