19 Ekim 2018 Cuma
Giresunspor`da imzalar çok yakında

Giresunspor`da imzalar çok yakında

Başkan Yardımcısı Özkul: "Ahmet Şahin'in transferinden sonra sessiz kalmış gibi gözüksek de öyle değil. Her gün gündemimize çok sayıda oyuncular geliyor ve Giresunspor için en iyisi kim ise o oyuncular Çotanak olacak"

Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, transferde imzaların çok yakında atılacağını ifade etti.

Takımın Antalya’daki kampında bulunan Başkan Yardımcısı Özkul; “Hangi futbolcuyu renklerimize katmak istesek taliplileri artıyor. Bu nedenle isim açıklamıyoruz. Ahmet Şahin’in transferinden sonra sessiz kalmış gibi gözüksek de  öyle değil. Her gün gündemimize çok sayıda oyuncular geliyor ve Giresunspor için en iyisi kim ise çok yakın bir süreçte imzayı atacak. Bundan kimsenin endişesi olmasın” dedi.

UÇMUYORUZ

Başkan Yardımcısı Özkul; “Bizim beş buçuk senedir bir transfer politikamız var. Oyuncuların ya da teknik adamların şartlarına göre değil, Giresunspor’un şartlarına göre imza attırıyoruz. Oyuncunun sözleşmesine bir ya da iki milyon TL yazması kolay ama ya sonrası ne olacak. Bugün kulüplerin durumlarını görüyoruz. Biz kesinlikle uçmuyoruz. Bir-iki gün içerisinde kadromuzu şekillendiririz diye düşünüyoruz. Taraftarımız biraz daha sabırlı olsun. Giresunspor hangi mevkide oyuncuya ihtiyacı var ise imkanları doğrultusunda oraya en iyisini alacak”  şeklinde konuştu.


Giresunsporİbrahim-Özkulspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Ferhat 11`e alıştı

Ferhat 11`e alıştı

3 puan sesleri

3 puan sesleri

Yorumlar

  • Bodykitt 10.01.2018 12:45

    Transfer kriterleri belli bu yönetimin.Ununu elemiş eleğini asmış,yaşı 30 ve üzeri,bonservisi elinde olan,temiz kullanılmış,veteran statüsündeki,içinde sigara içilmemiş ve gelen teklife evet demekten başka çaresi kalmamış futbolcular.Kadro yapılanması,uzun vadede planlama,omurga ve küçük yaş ortalaması tutturamadıktan sonra,bu şekilde bir kadro anlayışıyla süper lige çıksan ne olur çıkmasan ne olur?Çıktığın sene düşmenin en büyük adayısın.

  • furkan yazgan 08.01.2018 22:16

    bütün şehir poteyi bekliyor

  • uğur buber 08.01.2018 21:52

    giresun spor 40 yasin üstünde oyuncular bekliyor

Yorum yaz

Captcha