16 Kasım 2018 Cuma
Giresunspor`da hedef altıda altı

Giresunspor`da hedef altıda altı

Yeşil-beyazlıların Başkanı Bozbağ, fikstürün daha da zorlaştığı bir döneme girdiklerini ve oynayacakları altı karşılaşmanın sonunda sanki şampiyon olacakmış gibi mücadele etmeleri gerektiğini ifade etti

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ hedeflerinin altı da altı yaparak ilk yarıyı tamamlamak olduğunu söyledi.

Başkan Bozbağ; “Biz her maça haftalık bakıyoruz.  İlk yarının sonuna kadar da öyle olacak. Pazar günkü müsabaka önemli bir maç.  Deplasmanda oynayacağız. Altınordu çok iyi bir takım. Çok tempolu ve çok disiplinli bir takıma rakip olacağız. Biz de deplasmanlarda başarılı sonuçlar alabilen bir ekibiz.  Dışarıda iyi oynadığımız zaman neler yapabildiğimiz belli. İnşallah üç puan ile döneceğiz” diye konuştu.

SANKİ ŞAMPİYON OLACAK GİBİ

Fikstürün daha da zorlaştığı bir döneme girdiklerini ve oynayacakları altı karşılaşmanın sonunda sanki şampiyon olacakmış gibi mücadele etmeleri gerektiğini ifade eden Başkan Bozbağ sözlerine şu şekilde devam etti: “Sanki altı haftanın sonunda şampiyon olacakmış gibi oynayacağız ve ilk yarıyı öyle bitirmeye çalışacağız.  Birbirinden zorlu altı tane final maçımız var. Amacımız altı da altı yapabilmek. Futbol bu, neyin ne getireceği de belli olmaz. İşi sıkı tutacağız. Büyükşehir Belediyespor maçının ikinci devresindeki gibi mücadele ederek ilk ikideki yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz. Bizim hedefimiz bu şehrin insanlarını yeniden bayraklarıyla sokaklara dökerek Süper Lige yükselebilmek”  


Giresunsporspor28bozbağAltınorduÇotanaklar

Diğer haberler

Daha çok su akar

Daha çok su akar

Ergin iyileşiyor

Ergin iyileşiyor

İdazza da sıkıntı yok

İdazza da sıkıntı yok

Şimdi çalışma zamanı

Şimdi çalışma zamanı

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha