15 Kasım 2018 Perşembe
Giresunspor`da Recep`e af çıktı

Giresunspor`da Recep`e af çıktı

Tecrübeli oyuncu, özür diledi, konu tatlıya bağlandı

Giresunspor’da orta saha oyuncusu Recep Aydın’a af çıktı. Altınordu ile deplasmanda oynanan karşılaşma sonrasında disiplinsiz davranışlarda bulunan orta saha oyuncusu kadro dışı bırakılmış ve izin verilmişti. Recep Giresun’a geldi ve Başkan Mustafa Temel Bozbağ, yöneticiler ve teknik kadro ile görüştü. Özür dileyen Recep affedildi ve bugünden itibaren çalışmalara katılacak.  


Giresunsporspor28Çotanaklarrecep-aydınAltınordu

Diğer haberler

`Faydalı olacak var ise.`

"Faydalı olacak var ise."

Daha çok su akar

Daha çok su akar

Ergin iyileşiyor

Ergin iyileşiyor

İdazza da sıkıntı yok

İdazza da sıkıntı yok

Şimdi çalışma zamanı

Şimdi çalışma zamanı

Yorumlar

  • Trftr 08.12.2017 00:22

    Recep'e af çıkana kadar kaç puan gitti hem ne gerek varki o mevkide Fatih Atik var

  • Yesikbeyaz sevda 07.12.2017 23:31

    Fatih Atik gibi bir oyuncu için küstürülmemeliydi. Formasını Giresunspor için sonuna kadar terleten Recep özür diledi afedildiye oldu.Demekki takım içinde basına yansımayan olaylar var.Zaten haftalardır puan kayıplarındanda bu belli oluyor.Geçen sezon taraftarın sevgisini kazanan 34 maç oynayıp bir sürü asist ve gol ile takıma katkısı olan Recep bu sezon disiplinsiz oldu bu olayın seffaf sekilde taraftarla paylasılması lazım.Umarım dönüsün muhtesem olur Recep.

  • Çotanak 07.12.2017 19:57

    Futbolda hep futbolcularmı suçludur Recep ikinci sezonunu oynuyor geçen sezon 34 hafta boyunca disiplinsiz hareket yapmayan bir oyuncu ne olduda bu sezon disiplinsiz davranışta bulundu saha içinde gayet hırslı ama o kadarda saygılıydı Caner bir hafta kadro dışı kaldı ondan sonra o kadar müsait pozisyonlarıda olmasına rağmen bir tane olumlu ortası yok öncesine baktığımızda boşa ortası yoktu demekki takım içinde bizim bilmediğimiz birşeyler var bildiklerimiz ve gördüklerimizde var Recep gibi bu ligde her takımda her maçta ilk onbirin değişmezi olacak oyuncu Fatih uğruna küstürüldü Caner olumlu ortalardan vaz geçti

Yorum yaz

Captcha