26 June 2019 Wednesday
Giresunspor`da Hüseyin Kalpar dönemi

Giresunspor`da Hüseyin Kalpar dönemi

Tecrübeli teknik adam ile sezon sonuna kadar anlaşma sağlandı

Giresunspor, Metin Diyadin'den boşalan teknik adamlık görevine tecrübeli hoca Hüseyin Kalpar'ı getirdi.

Teknik adam Metin Diyadin'in Adanaspor ile oynanan karşılaşma sonrasında görevinden ayrılma kararı almasın ardından yeni hoca arayışlarına başlayan Yeşil-beyazlı ekibimiz ligin deneyimli hocalarından Hüseyin Kalpar'dan yana tercihini yaptı. Boluspor ile oynanan karşılaşma sonrasında şehre dönmeyen Başkan Mustafa Bozbağ, tecrübeli hoca ile görüşmelerini sıklaştırdı. Kalpar kendisine sunulan teklife 'evet' yanıtını verdi ve Giresunspor'un yeni hocası oldu. Başkan Bozbağ; "Bu ligi çok iyi bilen, bir çok başarıya imza atan, şampiyonluklar yaşayan Hüseyin Kalpar hocamız ile tüm konularda anlaşma sağladık. Her iki tarafa da hayılrı uğurlu olsun. Kendisinin başarılarına Giresunsporumuz'da da devam edeceğine inanıyoruz" diye konuştu. 

 


Giresunsporhüseyin-kalparspor28Çotanaklar

Yorumlar

 • NYaglidere 09.10.2018 08:06

  2. sınıf topcular ile bir birliktelik oluşturup çok çalışarak başarabilirsin. Parayı doğru harcamadan maalesef başarı gelmesi zor..

 • onur 09.10.2018 08:03

  umutsuzum inşallah basarılı olur

 • Hamdi altun 08.10.2018 23:10

  Çok para vermeyin başkanım çok para vermeyle şampiyon olunmadığını siz bizden daha iyi biliyorsunuz. İnşallah Giresunspor takımını korkak ve tutuk oynatmaz.

 • Fatih 08.10.2018 21:46

  Hayırlı olsun

Yorum yaz

Captcha