21 September 2020 Monday
Giresunspor`da Hakan Keleş dönemi

Giresunspor`da Hakan Keleş dönemi

Yeşil-beyazlılar genç çalıştırıcı ile iki yıllık sözleşme imzaladı

Giresunspor’da Hakan Karaahmet başkanlığındaki yönetim kurulu, teknik direktör Hakan Keleş ile iki yıllık anlaşma sağladı.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde konuşan Başkan Karaahmet; “ Kongre sonrasında hızla çalışmalara başladık ve teknik direktör Hakan Keleş ile iki yıllık sözleşme imzaladık. Ben daha önce kendisiyle çalıştım. Bildiğim, tanıdığım bir teknik adam. Süper Ligde Sivasspor’dayken iyi işler yapmış bir hoca. Hakan Hocamızın en sevdiğim tarafı Giresunspor’da görev yaptığı süre içerisinde üç genç futbolcuyu takıma kazandıran ekibin içerisindeydi. Hakan Keleş’in Giresunspor’u uzun süreli başarıya taşıyacağına inancımız tamdır. Giresunspor camiasına hayırlı uğurlu olsun” dedi.              

FARKLI OLACAĞIZ

Teknik adam Keleş ise şunları söyledi:  “Başkanıma ve yönetim kuruluna bu görevi bana verdikleri için teşekkür ediyorum. Başkanımız ile yaklaşık 10 sene evvel beraber çalışmıştık. Çok iyi işler yapmıştık. Devamını getirmek için buraya geldim. Önümüzde bayağı zorlu bir süreç var. Çünkü takımda eksiklikler çok. İnşallah bunları en kısa sürede çözüp lige hazırlanmak istiyoruz. Heyecanlıyım. Camianın yıllardır süren bir özlemi var. Bu özlemi sonlandırmak için çok emek harcayacağız. Yeni sezonu bir fırsat olarak görüyorum. Çünkü Süper Ligden bizim lige gelen olmadı. Bu bizim çok iyi bir fırsat. İyi bir takım kurarsak, birlikte olursak Süper Lig hasretini sonlandırırız. Giresun benim daha önce çalıştığım bir yer. Burayı çok seviyorum”

ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Keleş; “ Çok güzel bir uyum yakalamak istiyoruz. Çok çalışacağız, çok emek vereceğiz. Başkanımızın, yönetim kurulumuzun ve camiamızın bana olan güvenini boşa çıkartmayacağım. Yeni bir stadımız var. Çotanaklar orayı dolduracaklardır. Güzel bir kadro kuracağız. Başkanımız bu konuda her şeyi yapacaktır. İki puan ortalaması bu ligde şampiyon yapıyor. Bu işler kadro işi.  Geç kalmadan kadromuzu bir an evvel çalışmalara başlamak istiyoruz. İçerideki maçları kazanıp, dışarıdan puanlar getirdiğinizde hedefe ulaşıyorsunuz. Çıkmak istiyorsanız, farklı olmak zorundasınız.  İyi oyuncular almak gerekir ama onlar da çok para istiyor” dedi.


Giresunsporhakan-keleşspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Menemenspor mutlu

Menemenspor mutlu

En yeni Çotanak Traore

En yeni Çotanak Traore

Kadro beklenildiği gibi

Kadro beklenildiği gibi

Vali ve Başkan maçta

Vali ve Başkan maçta

Kaptan Eren

Kaptan Eren

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha