22 Mart 2019 Cuma
Giresunspor başarıya odaklandı

Giresunspor başarıya odaklandı

Yeşil-beyazlılarda Başkan Yardımcısı Özkul: "Hocamız ile sürekli istişare halindeyiz ve Başkanımız ile birlikte en iyi kadroyu oluşturma gayreti içerisindeyiz. Giresunspor taraftarından biraz daha sabırlı olmalarını bekliyoruz. Bu sezon bizim adımıza farklı olacak"

Yeşil-beyazlılarda Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, başarıya odaklandıklarını söyleyerek; “Yeni sezonda keyif veren ve aldığı sonuçlarla taraftarını mutlu eden bir Giresunspor sahada olacak” dedi.

 Başkan Yardımcısı Özkul;  “Geçen sezona göre daha genç bir kadro oluşturmak için çalışmalar yaptık.  20 yaşında da oyuncu aldık, 30 yaşında da ama renklerimize kattığımız futbolcuların hepsinin Giresunsporumuz’da başarılı olacağına inanıyoruz. Takımımız şuanda kampta ve hocamız Metin Diyadin çalışmalardan çok memnun.  Transfer çalışmalarımıza da devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

NEREDE İHTİYAÇ VAR İSE

Hangi mevkide takviyeye ihtiyaçları var ise gerekeni yapacaklarını ifade eden Başkan Yardımcısı Özkul;  “Eksiklerimizin neler olduğunu biliyoruz.  Forvet transferi gerekiyorsa forvet, kaleci transferi gerekiyorsa kaleci alacağız. Hocamız ile sürekli istişare halindeyiz ve Başkanımız ile birlikte en iyi kadroyu oluşturma gayreti içerisindeyiz. Giresunspor olarak başarıya odaklandık ve bunun için de üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Giresunspor taraftarından biraz daha sabırlı olmalarını bekliyoruz. Bu sezon bizim adımıza farklı olacak” diye konuştu.   


İbrahim-ÖzkulGiresunsporspor28Çotanaklarkamp

Yorumlar

  • hasan çakır 02.07.2018 01:18

    YA KARDEŞİM ŞU TAKIMA ADAM GİBİ YIRTICI SANTRAFOR ALIN DA BİZ SONRA SABIRLI OLURUZ

Yorum yaz

Captcha