13 April 2021 Tuesday
Giresunspor araya 44`te girmek istiyor

Giresunspor araya 44`te girmek istiyor

Yeşil-beyazlılar, önce Adanaspor, ardından da İstanbulspor (erteleme maçı) sınavlarını kazanarak Play-off hattına yaklaşmak istiyor

Giresunspor peş peşe oynayacağı Adanaspor ve İstanbulspor maçlarını kazanarak, milli maç nedeniyle verilecek olan araya 44 puanla girmek istiyor.
Teknik adam Hakan Kutlu, Osmanlıspor deplasmanında iyi oynadıklarını kaydederek; “Üç puanı elde edecek pozisyonları yakaladık ancak bulduğumuz fırsatlardan sadece birini gole çevirebilince sahadan bir puanla ayrılmak zorunda kaldık. Uzatma bölümlerini de eklediğimizde en az 50 dakika 10 kişi oynamak zorunda kaldık.  Ortaya koyduğumuz oyun bence iyiydi. Son dakikada bile fırsat yakaladık ama olmadı” dedi.
İKİSİNİ DE KAZANMALIYIZ
Cumartesi günü sahalarında Adanaspor ile karşılaşacaklarını ifade eden Hakan Hoca; “25 Mart’ta ise iç sahada İstanbulspor ile erteleme maçı oynayacağız. Bizim hedefimiz ilk altıya kalmak ve bu doğrultuda önce Adanaspor ile oynayacağımız müsabakayı kazanmak zorundayız. Bunu başararak yolumuza devam etmiş oluruz. Sonrasında ise 1-0 mağlup başlayacağımız İstanbulspor karşılaşmasını lehimize çevirmeliyiz. Eğer bu iki maçı da kazanmayı başarabilirsek Play-off hattı ile puan farkını indirmiş olacağız. Bu iki karşılaşma bizim adımıza sezonun en önemli doksan dakikaları olacak” ifadelerini kullandı. 

 


Giresunsporspor28Çotanaklarhakan-kutluaranumanosmanlıspor

Diğer haberler

3 sesleri

3 sesleri

14. randevu

14. randevu

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha