20 Ocak 2019 Pazar
Giresunspor`a dönüş yolunda mı?

Giresunspor`a dönüş yolunda mı?

Ömer Kandemir Çotanaklar ile anılıyor

Sağ bek arayışları içerisinde olan Giresunspor’un gündemine Samsunspor’dan ayrılan Ömer Kandemir’in de geldiği öğrenildi.

Profesyonelliğe ilk adımını Giresunspor’da atan Ömer Kandemir, kısa süre Çotanak armalı formayı giydikten sonra Denizlispor, Antalyaspor, Karşıyaka ve Bandırmaspor takımlarında görev yapmıştı. Sezon başında Kayserispor’a imza atan 1993 doğumlu sağ bek Samsunspor’da kiralık olarak oynuyordu. Ömer’in ismi Giresunspor ile anılıyor.


ömer-kandemirGiresunsporSamsunsporspor28ÇotanaklarantalyasporkayserisporkarşıyakaDenizlisporBandırmaspor

Diğer haberler

Giresun fırtınası `Es`sin

Giresun fırtınası 'Es'sin

Renan savunmaya

Renan savunmaya

Yalnız değil

Yalnız değil

Gol umudu yine Abiola

Gol umudu yine Abiola

Tevfik sınırda

Tevfik sınırda

Yeni yönetim, yeni hoca

Yeni yönetim, yeni hoca

Yorumlar

  • yılmaz bilir 10.01.2018 16:22

    muzo arkadaş sanırım futbola fransız kalmış anlaşılan,,,varsa sag bek tabiki Giresun çucğu oynasın kimse lafını bile etmez..yanlız onur dan nasıl sag bek olcak onu merak ediyorum,,,çakılı mı oynayacak hücum yapmayacak mı, günümüz futbolu onuru falan kaldırmaz adamı madara ederler.... Berkantta gelince bunca yıl hizmeti oldu..Helal olsun ama diyelim ki 100 atne maç oynadı Giresunspor forması altında bi gözünüzde canlandırın toplasanız 2 tane gol ortası yok ,,,ee nasıl olcak bu iş.. ömer bu alanda gelecek içinde düşünülebilir... en azından samsunspor maçında yaptı o orta bile akıllara mıh gibi çakıldı..

  • MEHMET FIDAN 10.01.2018 14:08

    Hersey GIRESUNSPOR icin baskan ne diyorsa odur. Takim icin elinden gelen herseyi yapiyor. Bizlere bu takimi desteklemek duser. Superligin en iyi takimini kupada nasil yendiyse kendi ligindede en iyisi. Superlig yolunda basarilar dilerim.

  • Muzo 10.01.2018 01:13

    Bu yönetim veya hoca dalgamı geçiyor taraftarla sağ bek alacaktınız da niye berkana kendine kulüp bul dediniz de şimdi sağbek almaya kalkıyorsunuz almayın ozaman giresun çocuğu onur oynasın trabzon çocuğu satılmıyor veya oynadiliyorsa onurda sağbek oynasın daha önceleri oynadı sağ bek onur

Yorum yaz

Captcha