19 Ekim 2018 Cuma
Giresunspor Süper Lige çıkacak

Giresunspor Süper Lige çıkacak

Yeşil-beyazlıların Başkanvekili Yamak: "Yarışta en avantajlı takım biziz ve bunu ikinci yarıda elde edeceğimiz sonuçlarla herkese göstereceğiz"

Giresunspor Başkanvekili Nahid Yamak, ikinci yarıda oynayacakları 17 maçın sonunda Süper Lig bileti alacaklarına inandıklarını söyledi.

Sezonun ilk yarısında toplanan 30 puanın iyi bir puan ortalaması olduğunu söyleyen Başkanvekili Yamak; “Daha fazlası da olabilirdi ancak artık geçmişi konuşmanın hiçbir anlamı yok. İkinci yarıda oynanacak 17 maç, ortada ise 51 puan var. Maç başı iki puan ortalamasını yakalayabilirsek bu bize Süper Lig kapısını açar” dedi.

AVANTAJLI BİZİZ

Sezonun ilk yarısında ideal kadrolarından oyuncu bırakmadıklarını kaydeden Başkanvekili Yamak; “Tabi bıraktığımız oyuncular da kötü oyuncular değildi ancak kadromuzun alternatif isimleriydi. Bugün çoğu takımlar imkansızlıklarla boğuşuyor, oyuncuları alacaklarını ödenmediği için kulüplerinden ayrılıyor. Çok şükür ki Giresunsporumuz’da böyle bir durum söz konusu değil. Yarışta en avantajlı takım biziz ve bunu ikinci yarıda elde edeceğimiz sonuçlarla herkese göstereceğiz” şeklinde konuştu.

 


GiresunsporSamsunsporspor28ÇotanaklarNahid-Yamaksüper-lig

Diğer haberler

Ferhat 11`e alıştı

Ferhat 11`e alıştı

3 puan sesleri

3 puan sesleri

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha