29 November 2020 Sunday
Giresunspor, PFDK`ye sevk edildi

Giresunspor, PFDK'ye sevk edildi

Giresunspor, Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna sevk edildi.

Yeşil-beyazlı kulüp Adanaspor ile yapılan karşılaşmada talimatlara aykırı hareketleri” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi, 2020-2021 Sezonu TFF 1. Lig Müsabakaları Statüsü’nün 6/10 maddesi ve COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 6/4 ve 6/11 maddeleri uyarınca PFDK'ya sevk edildi. Ayrıca kulüp görevlisi Ergün Kırömeroğlu da talimatlara aykırı hareketinden ötürü PFDK’lik oldu. Giresunspor’un ceza alıp almayacağı Salı günü yapılacak kurul toplantısında netleşecek.

 

Diğer haberler

Mehmet Taş cezalı

Mehmet Taş cezalı

11 değişti

11 değişti

İzmir yolcusu

İzmir yolcusu

Yorumlar

  • Mehmet Gelberi 25.10.2020 14:18

    ya karşı takımın kendini bilmez beş para etmez o ahlaksız futbolculara ne demeli....bunlara ceza yokmu? olan hep bizemi olacak.adamlar el hareketleri tehditler savuruyor bunlara değinen yok....yenildiler diye üç beş kendini bilmez ahlaksız konuk futbolcular yüzünden biz niye ceza yiyelim...asıl ceza bu terbiyesizlere olmalı

  • Ali Faik Köksal 23.10.2020 17:56

    PFDK asıl cezayı futbolcularımızın üzerine yürüyen, Sergen`e ana avrat küfreden ve hatta ona parmaklarını sallayarak tehdit eden eski Giresunspor futbolcularından (ki onlara hakkımız haram olsun) adlarını zikretmekten hicap duyduğum iki kişiye (futbolcu diyemiyorum, çünkü Atatürk`ün ` Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklı olanını severim` tanımına hiç mi hiç uymuyorlar) verilmelidir.

Yorum yaz

Captcha