27 September 2020 Sunday
Giresunspor Başkanını seçiyor

Giresunspor Başkanını seçiyor

Olağanüstü genel kurul bugün yapılacak. 721 delegenin oy kullanabileceği kongrede eski başkanlardan Osman Çırak ile eski genel kaptanlardan Hakan Karaahmet'in listeleri yarışacak.

Giresunspor, bugün yapılacak olağanüstü genel kurulda yeni yönetimine kavuşacak. Mevcut Başkan Ali Eren’in yeni sezonda görev yapmayı düşünmeyip, kongre kararı almasıyla başlayan süreç, bugün sona erecek. Kulüp tesislerinde saat 12.00’da başlayacak olan oturumda eski başkanlardan Osman Çırak ile kulübün eski genel kaptanlarından Hakan Karaahmet’in listeleri yarışacak. Kongrede toplamda 721 delegenin seçme ve seçilme hakkı bulunuyor ancak çoğunluk şartı aranmayacak, en fazla oyu alan Giresunspor’un yeni başkanı olacak.

12.00’DA BAŞLAYACAK

Genel Kurul divan seçimi ile başlayacak genel kurulda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından yönetim ve denetleme kurulları faaliyet raporları, gelir gider tablosunun okunup ve görüşülecek.  Yönetim ve Denetleme Kurulu üyelerinin ibrası ile devam edecek olan kongre yönetim kurulu, İcra Kurulu ve Denetleme Kurumlarının Seçimi ile sona erecek. Giresunspor kulübü tarihi günlerinden birini yaşayacak. Belki de en fazla katılımın olacağı kongre olacak. Emniyet her hangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için tesislerde geniş çaplı güvenlik önlemleri alacak.


Giresunsporkongrespor28Çotanaklar

Diğer haberler

Sadi`den taraftara armağan

Sadi'den taraftara armağan

Galibiyet pozu

Galibiyet pozu

Bursa evde yine kaybetti

Bursa evde yine kaybetti

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha