14 October 2019 Monday
Giresunspor 3 puana gidiyor

Giresunspor 3 puana gidiyor

Yeşil-beyazlılar, deplasmanda Osmanlıspor ile oynayacağı karşılaşma için bugün Ankara'ya gidecek. Çotanaklar, Başkent'ten iyi bir sonuçla dönerek taraftarına çifte bayram sevinci yaşatmak istiyor.

Giresunspor, deplasmanda oynayacağı Osmanlıspor maçı için şehirden ayrılıyor. Ligin ilk haftasında galip gelme başarısı gösteren Yeşil-beyazlılar Osmanlıspor’u da evinde devirmenin planlarını yapıyor. Dün Giresun’daki son çalışmasına çıkan Çotanak, bugün 09.55’te Ordu Giresun Havalimanı’ndan Başkent’e gidecek ve Point Otel’de kampa girerek müsabaka saatini beklemeye koyulacak. Başkan Mustafa Temel Bozbağ, kendilerini çok zorlu bir doksan dakikanın beklediğini dile getirdi.

ZORU BAŞARMAK İSTİYORUZ

Yeni oyunculardan kurulu bir kadroya sahip olduklarını ve içeride-dışarıda savaşan bir takım olmayı arzuladıklarını kaydeden Başkan Bozbağ; “Osmanlıspor ligin iyilerinden ancak biz kendimize yakışan oyunu sergileyebildiğimizde hedeflediğimiz sonucu almakta güçlük çekmeyiz diye düşünüyoruz.  Son sözü sahada söyleyecek olan oyuncu arkadaşlarımızın bizlerden başarı bekleyen taraftarımıza çifte bayram sevinci yaşattıracaklarına inanıyoruz. Artık tamamen maçı bekliyoruz. İnşallah istediğimizi alarak döneceğiz” diye konuştu.


Giresunsporosmanlısporspor28Çotanaklarozanidazzaspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Araya kadar 15 puan olursa

Araya kadar 15 puan olursa

Bolu`da da forma O`nun

Bolu'da da forma O'nun

Bir seneyi geçti

Bir seneyi geçti

Giresunspor`da moraller yerinde

Giresunspor'da moraller yerinde

Sinan Akgün yoğun mesaide

Sinan Akgün yoğun mesaide

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha