Giresunport Giresunspor

Yeşil-beyaz sevdalıları sürekli gelişen ve büyüyen Giresunport'un (Giresun Limanı) isim sponsoru olarak Giresunspor'un yanında olmasını istiyor.

Nüfus kağıdında doğum tarihi 1978 olan ya da daha küçük olan Giresunlu futbolseverler, şimdiki adı Süper Lig olan ligin hasretiyle yanıp tutuşuyor. Yeşil-beyazlı takımın Süper Ligde mücadele ettiği sezonlarda elde ettiği başarıları büyüklerinden dinleyen Genç Çotanaklar, “Ah bir de biz görebilsek öyle günler’ diyerek bu konudaki burukluğunu dile getiriyor.

Çok mu zor Süper Lige çıkmak. Geçen sezon Denizlispor’un lige nasıl çıktığını hepimiz şahit olduk. Bir önceki sezon Evkur Yeni Malatyaspor’un mutlu sona nasıl ulaştığı hala hafızalarda.  Kaliteli bir kadro kurmak kadar şehrin de takımın arkasında durması çok önemli.

Üyelerden 3 seneliğine yeniden yetki alan Ali Eren Başkanlığındaki yönetim kurulu, Muhammed Bayır’ından, Rusescu’suna, Numan’ından Ahmet İlhan’ına, Bekir Yılmaz’ından Uğur Akdemir’ine kadar yapabileceği en iyi transferleri yaptı, yapmaya da devam ediyor.

SADECE YÖNETİMİN İSTEMESİYLE OLMAZ

 Tabi şu bir gerçek ki bu sadece Ali Eren başkanın ve Giresunspor yönetimin istemesiyle olmaz. Bu yarışın sonunda  Süper Lig bileti alabilmek için kulübün gelire ihtiyacının olduğu da aşikar. Takımlarını artık Süper Ligde görmek isteyen Yeşil-beyaz sevdalıları sürekli gelişen ve büyüyen Giresunport’un (Giresun Limanı) isim sponsoru olarak Giresunspor’un yanında olmasını istiyor. Bu konuda kentin Valisi, Belediye Başkanı, milletvekillerinin girimde bulunması bekleniyor. O sene bu sene olsun istiyorsak, elimizi taşın altına koymamız gerekiyor.    


GiresunportGiresunsporÇotanaklarspor28