17 Aralık 2018 Pazartesi
Giresunlular`a Reis sözü

Giresunlular'a Reis sözü

Yeşil-beyazlıların deneyimli orta saha oyuncusu: "Giresunspor taraftarı yeni sezonda gerçek Muhammet Reis'i izleyecek. Ligin başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz"

Giresunspor’un tecrübeli isimlerinden Muhammet Reis yeni dönemde başarılı olacaklarının sözünü verdi.

Takımı ve kendisi adına güzel bir sezon geçireceklerine inandıklarını ifade eden tecrübeli orta saha oyuncusu; “Geçen sezonu unuttuk ve elde edeceğimiz başarılı sonuçlarla taraftarımıza da unutturmayı başaracağız. Taraftarımızın geçen seneden kırgınlıklarının olduğunu biliyoruz ve bu da gayet normal. İlk yarıda  başarılı olan takım ikinci yarıda hedefin uzağında kaldı. Biz kendimize yeni bir sayfa açtık. İnşallah yeni dönemde başarılarımızla konuşulacağız” diye konuştu.

GERÇEK REİS’İ İZLEYECEKLER

Bugüne kadar oynadığı tüm takımlarda üzerine düşen görevi yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Muhammet Reis; “Giresunspor’da da öyle olacak. Giresunspor taraftarı yeni sezonda gerçek Muhammet Reis’i izleyecekler. Çok iyi geçen bir ilk etap kampını geride bıraktıktan sonra hazırlıklarımıza Bolu’da devam ediyoruz. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız, kardeşlerimiz var. Oyuncular olarak çabuk kaynaştık. Hepimizin aklında sadece Giresunspor’un başarısı var. Ligin başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz” ifadelerini kullandı.


Giresunsporspor28Çotanaklarmuhammet-reis

Diğer haberler

Eksik çok

Eksik çok

Fenerbahçe`yi eleyebilirsek

Fenerbahçe'yi eleyebilirsek

PFDK`den Giresunspor`a ihtar

PFDK'den Giresunspor'a ihtar

Bulancak, Tonya`da mağlup

Bulancak, Tonya'da mağlup

`Landel uyarılmış ama..`

`Landel uyarılmış ama..`

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha