21 September 2020 Monday
Giresunlular özledikleri Giresunspor`u izleyecek

Giresunlular özledikleri Giresunspor`u izleyecek

İş insanı Osman Çırak, Giresunspor'u yönetmeye talipli olduğunu resmen duyurdu. Başkan Adayı; "Her şeyimiz hazır. Taraftarımız ve Giresunspor`a gönül veren bütün taraftarlarımız rahat olsun"

Giresunspor’un Başkan Adayı Osman Çırak, düzenlediği basın toplantısında kulübü yönetmeye resmen talipli olduğunu açıkladı. 

Başkan Adayı Çırak; “Çocuk denecek yaşlardan itibaren renklerine gönül verdiğim canım kadar çok sevdiğim Giresunspor'a yeniden başkan olabilmek için zor bir dönemde bir kez daha taşın altına gövdemi koymak için yola çıktım. Öncelikle çıktığım bu yolun başta Giresun'a daha sonra bütün spor camiasına hayırlar getirmesini diliyorum. Giresunspor öncelikle gelecek sezonlarını planlayan her sezon öncesi acaba bu sezon şampiyon mu? kümede kalma mücadelesini verecek sorusu sorulmayan her sezon öncesi yaşadığı acabalardan kurtulmuş hedefi sürekli üst ligler ve olduğu ligde olabilecek en üst sıralar olacaktır. Biliyorum ki bu şehrin sevdası Giresunspor’dur. Ve biliyorum ki bu kulüpte görev Ve biliyorum ki bu kulüpte görev yapan herkes doğrusu ve yanlışıyla hizmet amacıyla yola çıkmıştır” şeklinde konuştu.

 GECE GÜNDÜZ UYUMADAN

Başkan Adayı Çırak; “Önümüzde çok zorlu bir lig ve imkanları oldukça kısıtlı bir şehir var oluşturduğum liste bu şehrin imkanlarına imkan katacak ve yapacağımız doğru transferler öncelikle bu sezonu daha sonrada gelecek sezonları sağlayacağımız sponsorlar ile planlayacağız. Osman Çırak bundan önce yaptığı bütün yöneticiliklerde sözünün eri sadece doğruları söylemiş bir eski başkan olarak karşınızda bulunmaktadır. İstanbul başta olmak üzere bütün dünyadaki Giresunspor aşıkları şunu bilsin ki; Osman Çırak ile yola çıkan bütün yönetici arkadaşlarımız Giresunspor'u hak ettiği hedefe ulaştırana kadar gece gündüz uyumadan bu şehrin renklerine gönül vermiş bütün taraftarına özledikleri Giresunspor'u izletecektir. Giresunspor kongresinde listemizin kazanması ile kolları sıvayıp öncelikle bu sezon için planladığımız transferleri vakit kaybetmeden yapmaya başlayacağız. Bütün sponsorluklarımız hazır, şehrin dinamiklerini listemizin değerli yöneticileri ile kaynaştırıp sezona hedefine kilitlenerek taraftarımızın desteğine başvuracağız” şeklinde konuştu.

TARAFTARIMIZ RAHAT OLSUN

Başkan Adayı Çırak sözlerini şöyle tamamladı: “Giresunspor'un öncelikli hedefi kendi yağı ile kavrulan ve alt yapısı ile bölge futboluna gençlerini kazandıran bir yapıya kavuşturmak ana hedefimiz olacaktır. Bu hedefimiz ile ilgili Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğümüz ve Giresun Belediyemiz ile koordineli bir çalışma yapacağız. Bu hedefimiz için bir yöneticimizi görevlendirip takibini yönetim kurulu olarak denetleyeceğiz. Giresunspor bütün Türkiye'de altyapısı ve yetiştirdiği yetenekleri örnek bir spor kulübü olarak konuşulacaktır. Giresunspor aldığı sponsorluklar ve yaptığı transferler şeffaf bütün üyelerinin görebileceği interaktif bir site ile taraftarının bilgisine açık olacaktır. Giresunspor kongresini kazanmamız halinde kulübümüzü teslim edeceğimiz hocamızdan yapacağımız transfere kadar bütün hazırlıklarımız tamamlanmıştır. Hep birlikte el ele verelim ve Giresunspor’u layık olduğu yere taşıyalım.  Gurur duyacağımız, kendi çocuklarımızın oynayıp, kendi hocalarımızın görev yaptığı, her yıl zirveye oynayan bir takım vaat ediyoruz. Gelin Giresunspor’u birlikte yönetelim.”

 


osman-çırakGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Menemenspor mutlu

Menemenspor mutlu

En yeni Çotanak Traore

En yeni Çotanak Traore

Kadro beklenildiği gibi

Kadro beklenildiği gibi

Vali ve Başkan maçta

Vali ve Başkan maçta

Kaptan Eren

Kaptan Eren

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha