16 June 2019 Sunday
Gelenler- Gidenler-Kadroda kimler var

Gelenler- Gidenler-Kadroda kimler var

Giresunspor`da çok hareketli saatli yaşanıyor

KADRODA KİMLER VAR: Kayacan, Anıl, Erkan, Savaş, Berkan, Hüsamettin, Çağlar, Ferhat, Bahadır, Çağlar, Mahmut, Tevfik, Renan, Tanase, Muhammet Reis, Yasin Ozan, Zeni Husmani, Volkan, Landel, Abiola, Ergin, Zoro Cyriac, Kağan Miray, Alperen, Saruhan, Ahmet İpekçi.

ÜÇ YABANCI GİDECEK: Giresunspor’da Sery, İdazza ve Adama Ba’nın menajerleriyle görüşmeler devam ediyor.

AYKUT BELİRSİZ: Parası ödenen Aykut Demir’in ise takımda kalıp kalmayacağı henüz netlik kazanmadı. Oyuncu Başkan Ali Eren ile görüşmelerine devam ediyor.

Üç futbolcu kadro dışı: Giresunspor’da parasını alamadıkları için TFF’ye başvuran üç oyuncu kadro dışlı bırakılmıştı. Kadro dışı durumu devam eden Fatih Atik, Muhammed Ildız ve Abdülkadir ikinci yarı kadrosunda olmayacak.

ÜÇ FUTBOLCU AYRILDI: Giresunspor ile resmiyette ayrılık yaşayan oyuncular ise bilindiği gibi Uğur Arslan Kuru, Kürşad Sürmeli ve Emre Uğur olmuştu.   


kayacanAnılerkansavaşBerkanHüsamettinçağlarferhatbahadırçağlarMahmut

Diğer haberler

Giresunspor`a mı geliyor

Giresunspor'a mı geliyor

Mutluluklar

Mutluluklar

2. Ligden taliplisi var

2. Ligden taliplisi var

Pazartesi resmen başlıyor

Pazartesi resmen başlıyor

Yorumlar

 • BOZKURT 12.01.2019 14:39

  Allah aşkına ilk yarı takımın en iyileri olan uğur aslan kuru ve adama bayı göndermek nedir arkadaş bu nasıl birşey şakamısınız

 • Taraftar 10.01.2019 12:15

  Önceki akşam euro ligde Fenerbahçe yi yenen takımda YEŞİLGİRESUNBELEDİYE sporda oynamış iki oyuncu vardı bunu haber yapıp böylesine üst düzey oyuncuları bu şehre getirip bizlere izlettirmeleri onure etseniz belki şehir bir daha çoşar basketbola tekrar kuçak aşar

 • Cevst Şisman 10.01.2019 01:08

  Abi mutlaka ve mutlaka bir kaleci Şart bu anilmi dersin yanilmi bundsn bisey olmsz 4 maci bu adamin yüzünden kaybettik yszik.şuan en az 30 puanimiz vardi bedava goller 7 di bu adam .

 • Ekrem KAYACI 10.01.2019 00:58

  Açıkçası yeni Yönetimden beklemediğimiz çok güzel gelişmeler yaşanıyor. Şaşırtıyorlar bizi. Umarım geleceğimizi ipotek altına alacak kararlara imza atılmaz. Transfer yaparken oyuncunun geçmiş sağlık problemleri ve performansları mutlaka araştırılmalıdır. Bize 3 mevkiye 3 futbolcu daha lazım. Sağlam bir Stoper, Takımın beyni olacak orta sahada gole dönük dinamo bir 10 Numara, fırsatçı ve hızlı bir Santrafor. Bu 3 futbolcuyu da bulursak play oftan Süper Lig`e çıkarız inşallah. Hadi hayırlısı bakalım.

 • Çotanak28 10.01.2019 00:38

  Başkan kaleci Onur kıvrak al Bombayı patlat

Yorum yaz

Captcha