05 July 2020 Sunday
Bozbağ'ın konuşmasına karşı değilim ancak bazı zamanlarda farklı isimlerinde basının karşısına geçmesi gerektiğini düşünüyorum

CESUR YÜREKLİ RESSAM

Sanat emek ister, emeği harmanlamak ister

Sanat sevgi ister, sevgiyi kalpten vermek ister

Sanat çaba ister, çabalamak ister

Sanat beslenmek ister, beslemek ister

Sanat güzellik ister, güzelliği gönülde barındırmak ister

Sanat yetenek ister, yetenekleri harekete geçirmeyi ister

Sanat cesaret ister, cesareti hayata geçirmek ister

Bu sıraladıklarım,  Kalbinin güzelliği yüzüne vuran Dünya iyisi, tanıdığım için kendimi şanslı gördüğüm kısa zaman zarfında 3. Kişisel sergisini açacak kadar cesur yürekli olan ve gelecek yıllarda adından sıkça söz ettireceğine inandığım Ressam Derya Türüdü için geçerli. Derya’yı dikkatli şekilde takibe devam edin.

ORGANLARINIZI BAĞIŞLAYIN, HAYAT KURTARIN

Hayat kurtarmak adına çıktığım yolculukta dile kolay 14 yılı geride bırakırken, 15. Yıla doğru hızlı adımlarla ilerliyorum.

Zor ve dikenlerle dolu yollardan geçtim. Karşıma çok engeller çıktı. Ama yılmadım. Tüm zorluklar beni daha fazla kamçıladı. Güçlü olmam gerektiğini bir kez daha anladım. Asla geri adıma atmayı düşünmedim. Çünkü güzelim Ülkemizde 60 bine yakın insan organ nakli bekliyor. Yeni bir yaşama açılan kapının yolu nakilden geçiyor. Bu insanların umutları bizleriz. Ne olur sizlerdde daha fazla beklemeyin ve organlarınızı bağışlayın…

YA VEZİR OLURSUN YA REZİL…

Ankaragücü,2. ligden yeni yükseldiler ama Süper Lige çıkmayı kafalarına koymuşlar.

Giresunspor’u 2-1 mağlup ederek mucize eseri ligde kalan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, şimdi adı değişti  yeni adı ile  Gazişehir Gaziantep spor Kulübü  şampiyonluk için yola çıkacaklarını açıkladı.

Son karşılaşmada ligde tutunmayı başaran Samsunspor, Alpay Özalan ile mutlu sonu istiyor.

Ölüsü dahi iş yapacak konumdaki Eskişehirspor, transfer yasağına aldırmadan  zirveye oynamanın peşinde.

Gümüşhanespor engelini aşarak 1. Lige gelen Erzurum Büyükşehir Belediyespor, Osman Özköylü ile hareketlendi ve üst basamakları zorlamak arzusunda.

Geçtiğimiz yılki kaçan balığın peşine düşecek olan temsilcimiz Giresunspor var.

Son yaptığı transferlerle adından söz ettiren Elazığspor gözünü yükseklere dikti.

Kısaca,bu ligin şakası yok. Ya vezir olursun ya rezil. Bekleyip göreceğiz.

TEKNİK ADAMLAR HİÇ Mİ TARTILMAZ

Oyuncuların fit olmasını isteyen Teknik Adamlara baktığımda çoğunun Edirne yağlı güreşlerinde olması gerektiği kanaatindeyim.

Sen oyuncuna en ağır idmanları yaptıracaksın kendine gelince homini gırtlak olayına girişeceksin. Yok öyle yağma.

Futbol Federasyonun yerinde olsam görüntü kirliğini ortadan kaldırmak adına en yakın süre içinde bu konu ile ilgili geniş çaplı bir çalışma içine girerim. Federasyon  ‘Fırat sana ne herkes halinden memnun.’ Derse de o zaman  ‘İyi bari yemeğe devam etsinler’ derim.

BOZBAĞ’DAN BİR İSTEĞİM VAR!

Yeni sezon pek yakında başlayacak. Biz basın mensuplarını yorucu haftalar bekliyor. İşimizi biraz olsun hafifletmek adına ve diğer arkadaşlarında benimle aynı düşünceyi paylaşacağına inandığım konuyu Meydana taşımak gerekiyor.

Giresunspor’da bir zamanlar haftanın 2 günü basın toplantısı yapılırdı. Salı günü Teknik adam, Perşembe günü Basın Sözcüsü açıklamalarda bulunurdu. Rahmetli Hüseyin Yavuz kardeşim, Mustafa Cici, Yusuf Aksu, Zafer Akten ile toplantılara katılır ve en can alıcı soruları sorardık. Şimdi ise çok nadir toplantılar oluyor ve genelde Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ konuşuyor. Bozbağ’ın konuşmasına karşı değilim ancak bazı zamanlarda farklı isimlerinde basının karşısına geçmesi gerektiğini düşünüyorum ve Giresunspor Başkanı Bozbağ’dan yeni sezon ile birlikte haftanın 2 günü için basın toplantısı düzenlenmesi yönünde gerekli talimatı vermesini arzu ediyorum.

KARŞIYIM

Namaz kılıp, oruç tutan ancak kindarlığı elden bırakmayanlara

Amatörden profesyonelliğe geniş yaptıktan sonra ayakları yere basmayanlara

Üretime gram kadar katkısı olmayanlara

Projelere kapısını kapatan Müdürlere

KİMSEYE ZARARI DOKUNMAZ

Yaşlı bir insanı karşıdan karşıya geçirmenin

Doğaya bir ağaç kazandırmanın

Huzur evlerini ziyaret etmenin

Çocuklara şefkat göstermenin

Market kasasındaki kuyrukta, hamile bir bayana sıranızı vermenin

Kimseye zararı dokunmaz.

 

 


fırat-akyolGiresunsporbozbağMustafa-CiciYusuf-Aksuzafer-aktenezurum-Büyükşehir-Belediyesporosman-özköylüGazişehir-GaziantepEskişehirspor

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha