29 November 2020 Sunday
Eynesil Belediyespor, Keşap`ı istemedi

Eynesil Belediyespor, Keşap'ı istemedi

Batlamaspor, Play-off maçlarını Keşap İlçe Stadı'nda oynamak istedi, Eynesil Belediyespor buna sıcak bakmadı. Batlamaspor iç sahadaki iki maçına Keşap'ta çıkacak, Eynesil'i ise Organize'de ağırlayacak.

HABER: Ali AKTEN 
Giresun Süper Amatör Küme’de Play-off oynayacak olan dört takımdan biri olan Batlamaspor, maçlarını Keşap İlçe Stadı’nda oynamak istedi ancak Eynesil Belediyespor kulübü bu isteğe sıcak bakmadı.
ASFK’de yapılan toplantıya Batlamaspor yetkilisi olarak katılan Ali Küçükbayrak, son zamanlarda takım olarak antrenmanları Keşap İlçe Stadı’nda yaptıklarını ve Play-off maçlarını da o statta oynamak istediklerini dile getirdi.  Bu isteğe Espiyespor ve Derelispor’dan ‘Bizim için mahsuru yok’ yanıtı gelirken, Eynesil Belediyespor ise Keşap İlçe Stadı’nda oynamayı istemedi.
KEŞAP’I İSTEMEDİLER
Bu gelişme üzerine söz alan Eynesil Belediyespor Başkanı Nail Civil; “Bizim daha önce Keşap Belediyespor ile oynadığımız karşılaşmalarda sıkıntılar oldu. Bu nedenle ben takımımın maçlarını Keşap’ta oynamasını istemem. Keşap Belediyespor ile maçım yokken, Keşap seyircisiyle yeniden karşı karşıya gelmek istemiyorum” dedi.  Yapılan konuşmaların sonunda Batlamaspor-Eynesil Belediyespor karşılaşmasının Organize Sahası’nda oynanmasına karar verilirken, Batlamaspor, Espiye ve Derelispor maçlarını ise Keşap İlçe Stadı’nda oynayacak.  

 


Eynesil-Belediyesporkeşap-belediyesporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Mehmet Taş cezalı

Mehmet Taş cezalı

11 değişti

11 değişti

İzmir yolcusu

İzmir yolcusu

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha