16 April 2021 Friday
Ey TFF, neyin peşindesin

Ey TFF, neyin peşindesin

Masa başı oyuncuları dönmeye başladı

Türkiye Futbol Federasyonu, Giresunspor kulübünden hiçbir görüş alma gereği duymadan Salı günü akşamı oynayacak olan Keçiörengücü maçının başlama saatinde değişikliğe gitti.

Giresunspor şampiyonluk yarışındaki rakiplerinden ikisi İzmir takımı olmasına rağmen son haftalarda maçlarına ya İzmir ya da Ege Bölgesi’nden hakem atayan TFF, yayın programını bahane ederek, Giresunspor’a fikrini sorma ihtiyacına bile gerek duymadan daha önce 19.00 olarak açıkladığı Keçiörengücü maçının başlama saatini 16.00 olarak değiştirdiğini yazılı olarak iletti. Bu gelişme Giresunspor cephesinde büyük üzüntü yarattı. TFF’nin aynı gün oynanacak olan ve başlama saatini 16.00 olarak açıkladığı Altınordu-Adana Demirspor maçını ise 19.00’a alması kafalarda bazı soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.  Öte yandan resmi yazı Giresunspor Kulübü’ne ulaştı. Yazı sonrası Giresunspor, bu değişikliği kabul etmediğini federasyona bildirdi.

EDİTÖRÜN NOTU:  Hangi ligde olursa olsun liderin maç saatinde değişiklik olmaz. Değişiklik diğer takımların maçlarında olur. Bu ligde belki de ilk kez Giresunspor’a karşı bu uygulama uygulanmak istenmektedir.  Giresun belki küçük bir şehir ama iki milyon Giresunlu’nun olduğu unutulmamalıdır. Giresunspor’un maçları olduğu dönemde maçı yayınlayan TV kanalları o günün en çok reytingine sahip olduğunu da anımsatmak isteriz.  


GiresunsporTFFspor28ÇotanaklarGiresunspori-altınorduiadana-demişrspor

Diğer haberler

Güle güle git

Güle güle git

Rakip oluyorlar

Rakip oluyorlar

Yorumlar

  • slm28 08.04.2021 10:15

    biz hala lideriz ve avantaj bizde yapmamız gereken hep birlik olmak ve takımımızı desteklemek şüphesiz ki sporda özellikle futbolda kollama,kayırma,ve başkanların konumlarına göre takımlarına yardımlar oluyordur.bunları düşünmeden elimizdeki kadroyla mücadelemizi verip sonuçta şampiyonluk ipini göğüsleyen taraf olmalıyız.bir ufak eleştiride topculara eminim geriye baktıklarında basit hatalar sonucu kaybedilen maçlara çok üzülüyorlardır.

  • Taraftar 07.04.2021 21:44

    Önceden yazacaktım şimdi tam yeri Altay'ın maç programına bakın hep en son oynuyor federasyon hem Altay'ı hem Samsun'u hemde Adanademirspor çıkarma peşinde

Yorum yaz

Captcha