25 Eylül 2018 Salı
Enes; `Son ana kadar savaşacağız`

Enes; "Son ana kadar savaşacağız"

Yeşilgiresun Belediyespor'da Enes Berkay Taşkıran, Muratbey Uşak karşısında haklı bir galibiyet aldıklarını belirtirken Beşiktaş karşısına da kazanmak için çıkacaklarını söyledi.

Sezonunun ilk haftasında elde ettiğimiz Muratbey Uşak galibiyetinde önemli rol oynayan takımımız oyuncularından Enes Berkay Taşkıran, lige galibiyetle başladıkları için çok mutlu olduklarını vurgularken Beşiktaş Sompo Japan deplasmanına da kazanmak için gideceklerini ifade etti.

Muratbey Uşak maçına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Enes; “Bu galibiyete takım ve yönetim olarak herkesin çok ihtiyacı vardı. Çünkü Sezonun ilk maçıydı. Her zaman her şeyin başlangıcı çok önemlidir. Biz de galip geldiğimiz için çok mutluyuz. Sahada çok savaştık ve hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. İnşallah önümüzdeki maçlarda da bu mücadeleci bu savaşçı kimliğimizi en iyi şekilde ortaya koyacağımızı düşünüyorum” dedi.

HERKESİN BUNA HAZIR OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM

Öte yandan Cumartesi günü deplasmanda Beşiktaş Sompo Japan ile oynayacakları maçın daha zor geçeceğini dile getiren Enes herkesin bu maça hazır olduğuna dikkat çekerken; “Beşiktaş deplasmanı hakikaten bizim açımızdan çok zor bir deplasman olacak. Ben zaten Beşiktaş’ın ortamını, tribününü ve taraftarını çok iyi biliyorum. Zor bir maç olacak. Ama herkesin buna hazır olduğunu ve çoğu kişinin bu tecrübeye sahip olduğunu düşünüyorum. Yine orada elimizden geldiğince savaşacağız. Tabi her maça galibiyet için çıkıyoruz. Oraya da kazanmak için gideceğiz” diye konuştu.


Yeşilgiresun-Belediyesporspor28çotanakenesbeşiktaş

Diğer haberler

Durumları iyi

Durumları iyi

Maç yayında

Maç yayında

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha