20 September 2019 Friday
Düşünmelisin arkadaş

Düşünmelisin arkadaş

Ben nerede yanlış yaptım diye düşünmelisin

Samsunspor gibi bu ligin  en kötü topunu oynayan, doksan dakika boyunca kalene 3 kere gelip 2 gol atıp maçı kazanan bir takıma yeniliyorsan  bence düşünmelisin arkadaş .

Ben nerede  yanlış yaptım diye düşünmelisin. ‘Acaba aldığım oyunculara mı çok güvendim, hocaya mı çok güvendim’‘ diye düşünmelisin  arkadaş. ‘Bana hiç bir yönetime verilmeyen maddi ve manevi destek verildi ve veriliyor arkadaş ben nerede  yanlış yapıyorum’  diye düşünmelisin arkadaş. 

Bu sezon ki gibi  ne maddi nede manevi desteği  bir daha ben bulamamışken  benden sonra gelenlerde bulamayabilirsiniz o yüzden ince eleyip sık dokumalıyım  bu fırsatı ben değerlendirip  40 küsur yıldır kimsenin  başaramadığını  ben başarmalıyım diye düşünmelisin.
‘Artık fazla düşünmeye de  zamanım  kalmadı  bugüne kadar  yanlış yaptıklarımı daha yapmayayım bari diye düşünmelisin’  arkadaş.

Velhasıl arkadaş iyice düşünüp  bundan sonrası  için Giresunlular üzmemek için doğru düşünmelisin  arkadaş. 


SamsunsporGiresunsporspor28Çotanaklarbozbağcavit-özdemir

Yorumlar

 • Nizamettin Bilir 18.12.2017 16:14

  Giresun spor sezon başı transferini Yönetim hocanın onayı ile yaptıysa hoca hemen gönderilmelidir yok yönetim transferi yaptı hocaya da al sana kadro bu kadroyla bizi süper lige çıkart dediyse o zaman durum farklı bir işi yıkmak çok kolay yapmak ise zordur.Giresun spor geçmiş maçlarda çok gereksiz puanlar kaybetti bu doğru bizlerde çok kızdık sinirlendik suçlu aradık bulduk yargısız infaz yaptık vs ama bunlar hepsi geçmişte kaldı ve Giresun spor önüne bakmalı akılcı işler yapmalıdır mesela Giresun sporun puantajda Süper Lige çıkma şansı devam ediyormu?ediyor öyleyse Yönetim hoca bir araya gelmeli ve Giresun sporu İlk ikiden Süper Lİge çıkaracak oyuncuları transfer etmelidir bu oyuncular devre arası kampında takımla olmalı hazırlılanmalıdır.Yönetim kurulumuz ve Teknik Adam el ele Giresun sporun eksik bölgelerine nokta transferi yapmalı(Aykut Demir gibi) ve bu oyuncularıda devre arasındaki kampa kadar takıma katmalıdır.Giresun spor Yönetimi aklı selim düşünmeli karalarını ona göre vermelidir.Yoksa bir şeyi yıkmak çok kolay ama inşa etmek zordur.

 • giresun 18.12.2017 15:46

  yüksek sesle metin hoca istifa. yönetim daha neyi bekliyon. ankaragücü koptu gidiyor.hüsran yakında sinemalarda olacak haberin yok.

 • MKD 18.12.2017 14:54

  Metin hoca bak bu Jones ,Dalé Bal Ligi`nde oynar ,Fatih son dakika zaman geçirmek için takıma girebilir ,Anıl evlere şenlik sen bu arada Fevzi`yi ve Recep i unutuyorsun .Olacak iş değil ,herkes gibi maçı izliyorsun .Heyecanın yok ,maça müdahil olamıyorsun. Yanında ki Engin hoca bir dakika durmadı .Furkan `in dışında bir başarılı adam varmıydi Samsun da ?eğer bu takımı yenemiyorsan ,sen tükenmişlik sendromu yaşıyorsun hocam demek kalıyor bizlere.

 • fabiosaint 18.12.2017 14:53

  Cuma akşamı Gaziantep takımına 4-5 tane atsan bile hiçbirrşey güllük gülistanlık olmaz. Sakın o maçı ölçü alıp kendimizi kandırmayalım. Evimizde rakiplerimizden sadece Ç.Rizesporu yenebildik. Onu da 5-10 dakika daha olsa yapamayacaktık.. İlk yarıyı 3 puanla kapatıp şapkayı önünüze koyup düşünün LÜTFEN! 2-3 tane direkt oynayacak transfer şart. Sonra Bolu maçıyla başlayalım seriye..

 • engin karadeniz 18.12.2017 09:55

  hocayı kovmalısın arkadaş..çünkü onda istifa edecek erdem yok.

Yorum yaz

Captcha