22 October 2021 Friday
`Düştü gözüyle bakmak için erken `

"Düştü gözüyle bakmak için erken "

Giresunspor'un teknik adamı Hakan Keleş, takıma düştü gözüyle bakmanın çok erken olduğunu ifade etti.

Genç hoca; “Berbat bir fikstüre sahiptik. Bundan sonra fikstür bize dönüyor. İç alanda galibiyet, dış alanda alacağımız puanlarla düzelecek. Bizim için lig bundan sonra başlıyor.  Giresunspor’a ’düştü’ gözüyle bakmak için çok erken. Bu kısımda Galatasaray , Trabzonspor ve Fenerbahçe ile oynadık. Fikstür dezavantajı yaşadığımızı düşünüyorum” dedi. 


aziz-behichGiresunsporspor28Çotanaklarfenerbahçe

Diğer haberler

İşleri zor

İşleri zor

Çotanak formda

Çotanak formda

Yorumlar

 • Svihs 25.09.2021 22:40

  Düşerken bakarsınız ya zahmet etmeyin şimdi.Ne gerek var?

 • Kıdemli taraftar 25.09.2021 01:03

  Hakan hocam Erol cana ilk onbirde yer ver Hayrullah,sergen de genç futbolcular Farklı mevkilerde de futbol oynayabilirler. Sergen santrafor oynayabilir.hayrullah Orta saha,son yarım saatde bile oyuna Dahil edilmeliler,süper lig,deneyimleri olma Acısından,bu önemli.Yetenekli futbolcular Bu lige üstesinden geleceklerdir. Saygılarımla

 • Ali 25.09.2021 00:26

  Hakan hoca,bu takımda santrafor Oynayacak futbolcu yetiştirmeli.

 • Bir Çotanak 24.09.2021 11:18

  Bu kadar aciz bir açıklama olamaz sen GS FB Trabzon maçlarında kafadan yenilgiyi kabul etmişsin demek, sanki bundan sonra rakipler gel 3 puan sizin olsun diyecek. GS-FB yi kimler yenmiş son maçta bi bak Hakan Keleş !!

 • Nizamettin BİLİR 24.09.2021 10:52

  Düştü gözüyle acaba neden bakılıyor veya Hakan Keleş neden böyle söyleme ihtiyacı hissediyor.Altayda borç içinde bir kulüp tü süper lige bizimle çıktı bizim oynadığımız bazı takımlarıda yendi Altay için neden küme düşer lafları edilmiyorsa Giresun spor bu istemediğimiz sözlere maruz kalıyor?Hakan Keleşe Hakan KARAAHMET e bunları soracak bir tane muhabir yokmu? 44 yıllık hasreti daha yolun başinda bitirmeyin.

Yorum yaz

Captcha