22 October 2021 Friday
Doukara: `Pes etmeyeceğiz`

Doukara: "Pes etmeyeceğiz"

Giresunsporlu Doukara bazı pozisyonlarda şanssızlıkların öne çıktığını söyleyerek; "Pes etmeyeceğiz" diye konuştu

Forvet oyuncusu; “Bir gol attığım için çok mutluyum tabiî ki de ama önemli olan puan veya puanlara sahip olmaktı. Onu alamadık. Bir sonraki maça odaklanacağız ve o karşılaşmada 3 puanı alacağız. Takımımız çok iyi işler yapıyor. Biz çok iyi bir takımız ancak bazen şanssızlık  bizi bırakmıyor. Bazı pozisyonlarda şanssızlığımız öne çıkıyor. Denemekten asla vazgeçmeyiz. Ne kadar gol atarsanız atın günün sonunda önemli olan sonuç oluyor. Pes etmeyeceğiz” dedi.


doukaraumut-nayirGiresunsporspor28Çotanaklarfenerbahçe

Diğer haberler

İşleri zor

İşleri zor

Çotanak formda

Çotanak formda

Yorumlar

  • Birol ÖZDEMİR 25.09.2021 19:41

    Hatay ı örnek alacağız dedik. Hatay geçen sezon zirveyi zorladı. Peşinden küme düşmeyecek bir takım kuracağız, amaç bu sene kümede kalmak denilince ortaya farklı bir takım çıktı. Çıtayı düşük tutup, borca da girmeyelim dedik bunun meyvelerini topluyoruz. Altay ın performansını, oyuncularını da görüyoruz. İnşallah 44 yıl sonra geldiğimiz noktada asansör takım olmayız. Bazı takımlar küme düşse de çabuk üstlige çıkıyor Rize gibi. Biz bir düşersek çıkmaya ömür yetmez. Doğru karar vermek gerekiyor.

  • Nizamettin BİLİR 24.09.2021 11:04

    Doukara nın Giresuna heykeli dikilme li Tarihi bir gol attı bizide gol atamama utancından kurtardı.6 MACTA 1 GOL 1 PUAN. Hakan KARAAHMET hemen umutsuz olmayın ahlar vahlar etmeyin Süper lig deyiz keyfini çıkartın diyor gelsin kendisi keyfini çıkartsın.

  • Emre 28 24.09.2021 09:30

    Önce tarihe geçeriz sonra işimize bakarız ;) Düşmek de ne demek.

Yorum yaz

Captcha