22 October 2021 Friday
Doktor reçeteyi yazdı: Şehrimi kandırma Hakan keleş

Doktor reçeteyi yazdı: Şehrimi kandırma Hakan keleş

Giresunspor`da uzun senelerde kulüp doktorluğu yapan Ozan Alicanoğlu, Konyaspor maçı sonrasında yaptığı payulaşımda teknik adam Hakan Keleş`i istifaya davet etti.

Çotanaklar'ın şampiyonluk sonrasında yollarını ayırdığı isimlerden biri olan Emektar Doktor sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "5 hafta 1 puan, 0 gol. Şampiyonluğun altına sığınma istersen.Bu takımın nasıl şampiyon olduğunu hatırlatma zamanı. Dilin söylediğini yazıya dökme zamanı. Şehrimi kandırma. Futbol asklımızla dalga geçme. Şimdi mücadele ve kurtuluş  zamanı. Yeter HJakan Keleş. Senin için istifa etme vakti" ifadelerine yer verdi. 


ozan-alicanoğluGiresunspormspor28Çotanaklar

Diğer haberler

İşleri zor

İşleri zor

Çotanak formda

Çotanak formda

Yorumlar

 • Mehmet Kor Dün 23:05

  Hocam arkandayız...takım toparlıyor oyun iyi,gol bölgesindeki sıkıntı InşAllah giderilecek...Allah yar ve yardımcımız olsun...

 • Mevlüt Özpınar Dün 14:49

  Hakan Keleş kalabilir. Şayet takımın amatöre kadar gitmek gibi bir ideali varsa....istiyorsa...

 • göreleli çotanaklar uçbeyleri 20.09.2021 08:21

  hakan hocam sana güveniyoruz bunlar metin diyadinide yediler seni yedirmeyiz takım ilerleyen haftalarda toparlanacaktır

 • Ekrem evran 19.09.2021 21:29

  Bu turk hakemleriyle nereye kadar derken hep edirneye kadar oradan bir adim ileriye gidemeyiz bu hakem bozuntulari utanmazlar hep giresun spor karşiti Allah belanizi versin diyecem zaten vermiş

 • Ugur 19.09.2021 20:13

  HAKAN KELEŞ İSTİFA ETMELİDİR. DAGLIS DENEN ADAMA NASIL TAHAMMÜL EDİYORSUN ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL. BU ADAM ÖNDE BASKI YAPMIYOR. SAHADA GEZİYOR. KELEŞ BU LİGİN YARDIMCI ANTRÖNÖRÜ OLUR..

Yorum yaz

Captcha