25 Eylül 2018 Salı
Diyadin, Ankaragücü`nü izledi

Diyadin, Ankaragücü'nü izledi

Tecrübeli teknik adam Eskişehir'e geçti ve Eskişehirspor-Ankaragücü müsabakasını teknik kadroda yer alan Antrenör Suat Tekelioğlu ile birlikte izledi.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı sonrasında talebelerine üç gün izin veren Yeşil-beyazlıların teknik adamı Metin Diyadin’e durmak yok.

Tecrübeli teknik adam  Eskişehir’e geçti ve Eskişehirspor-Ankaragücü müsabakasını teknik kadroda yer alan Antrenör Suat Tekelioğlu ile birlikte izledi.


Giresunspormetin-diyadinankaragücüEskişehirsporspor28erzurumspor

Diğer haberler

Durumları iyi

Durumları iyi

Maç yayında

Maç yayında

Yorumlar

  • MKD 05.11.2017 19:24

    Diyadin hoca işte böyle.Sen işini sevdikçe futbolcunda seni sevindirecek.Sakin ,sabırlı ve istekli olman takıma pozitif yansıyacak.Bu gurupta Ümraniye, Altınordu, Ankaragücü takımlarına yenilme gerisi gelir.Rizenin normal şartlarda nefesi yetmez ligin sonuna kadar yeter ki dürüst herkese eşit bir mücadele olsun.Gazişehir her an potaya girebilir.İnşallah şu Manisa yol kazasını bir daha yapmayız.Bu arada devre arasına kadar maç kaybetme.Ocak ayında da iyi bir kaleci ,tekrar ediyorum Anıl az gol yedi şöyle böyle iyi kaleci sözlerine kanma ,eğer bir kaleci devamlı yumrukla topu uzaklaştırmak gibi anlamsız bir tutum içine giriyorsa ona güvenmek fazla iyimserlik olur.Birde iyi bir santrofor,olmazsa olmaz...... Haydi hayırlısı Diyadin hoca.

Yorum yaz

Captcha