16 April 2021 Friday
`Değişim bir hafta mı sürer altı ay mı bilemem`

"Değişim bir hafta mı sürer altı ay mı bilemem"

Giresunspor'un teknik adamı Hakan Kutlu, Görelespor maçı sonrasında yaptığı açıklamada bir değişim yapmak istediklerini dile getirdi.

Hakan Hoca; “Her maça kazanmak için çıkmamız gerekiyor. Bugün Görelespor karşısında geçen maç şans veremediğimiz oyuncuları görevlendirdik. Görmediğimiz arkadaşları görme fırsatı bulduk. Turu geçebilseydik ligde oynatamayacağımız arkadaşları bir iki maç daha görme fırsatımız olacaktı. Bu bizim  açımızdan iyi olurdu.  Elendik. Önümüzde şimdi çok önemli, çok kritik bir Balıkesirspor müsabakası var. İnşallah o maçla beraber bu sene alamadığımız galibiyeti şehrimize getiririz. Biz buraya bir günlük iki günlük düşünerek gelmedik. Burada uzun bir süreç çalışmak istiyoruz.  İlk geldiğimiz günden itibaren şehirden, taraftarımızdan ve kulüpten almış olduğumuz elektrik gayet güzel. Burada bir değişim yapacağız. Yedi günde mi olur 17 günde mi yoksa altı ayda mı belli olmaz. Bu değişimi burada yaratmak istiyoruz” dedi.  


hakan-kutluyedek-kulübesispor28ÇotanaklargörelesporGiresunspor

Diğer haberler

Güle güle git

Güle güle git

Rakip oluyorlar

Rakip oluyorlar

Yorumlar

  • Mehmet 27.09.2019 23:02

    Değişim mi?????? Süre mi?????? KOLPAÇİNODA DER Kİ NEEEEEEEE DİYOOOOOOOOONNNNNNN OLUMMMMMMMMMM. KARDEŞİM DEVRE ARASI GİRESUNSPORA 10 ya da 15 transfer mi yapacaklar yani kara bir operasyon daha yapıp kulübümüzü iyice içinden 10 ya da 15 yıl geriye atıp amatöremi götürecekler ki GİDİŞAT BUDUR. HOCAMMMMMM 6 ay mı 17 gün mü neyi bilemezsin. Bilmiyorsan niye geliyorsun ??????normal normal başkanımızın ben de 2010 ve sonrasını suçlayan demeci varken, kara bayramlar varken, ümitler varken ve GİRESUNSPORUMUZU TANE TANE YOK EDERKEN UYUYAN ŞEHİR VARKEN MORMAL MORMAL. ZEKİ AL GİBİ YAZARLARIMIZIDA REALİTEL YAKLAŞIM VE YAZILARINDAN DOLAYI KUTLARIM

Yorum yaz

Captcha