15 Kasım 2018 Perşembe
Dale Giresunspor`dan gidecek mi, kalacak mı?

Dale Giresunspor`dan gidecek mi, kalacak mı?

Başkan Bozbağ, Fransız futbolcu hakkında açıklamalarda bulundu

Giresunspor’un sezon başında büyük umutlarla renklerine kattığı ancak bugüne kadar beklenen verimi alamadığı Dale’nin takımda kalmayacağını ilk yarının kalan son üç maçı belirleyecek.

Başkan Mustafa Temel Bozbağ; “Forvet hattında çok büyük umutlarla aldığımız Dale var. Oyuncumuz uyum sürecini atlatamadı. Dale’nin şuana kadar Giresunspor’a çok  faydalı olduğunu düşünmüyorum. Forvet hattındaki sıkıntı bizi etkiledi. Gol kaçırma futbolun içerisinde var. Forvet hattındaki sıkıntıyı hep beraber görüyoruz. Dale’nin son üç maçtaki performansına tekrar bakacağız. Gidip gitmemesİ değil de oraya yapacağız takviye önemli. Son üç maçtaki performansı bizim beklentimizin altında olursa zaten yapacak çok fazla bir şey yok.  Biz kimseyi devamlı, lig sonuna kadar bekleyemeyiz” şeklinde konuştu.


daleGiresunsporspor28bozbağ

Diğer haberler

`Faydalı olacak var ise.`

"Faydalı olacak var ise."

Daha çok su akar

Daha çok su akar

Ergin iyileşiyor

Ergin iyileşiyor

İdazza da sıkıntı yok

İdazza da sıkıntı yok

Şimdi çalışma zamanı

Şimdi çalışma zamanı

Yorumlar

  • MKD 10.12.2017 11:18

    Bu topçu menejer kazığı.Bozbağ`ın bir hatası.Kaset izlenerek futbolcu seçersen sonuç böyle olur.Hatadan dönüp Noel `de bir daha dönmemek üzere Fransa `ya biletini almakta yarar var.Tazminatınıda bir zahmet Bozbağ ödemeli! İnanın o zaman transferde bir daha böyle hata yapma ihtimali minimize edilir.Hatayı yapanın faturayı ödemesi kadar normal birşey olamaz.!

  • engin karadeniz 07.12.2017 15:32

    keyif yapanları gönderin...maalesef gitmesi gereken çok adam var..başta hoca.

  • marmaralı 06.12.2017 21:02

    Jones isimli topçuya edilen sabrın yarısı buna edilse gol atar merak etmeyiniz.Jones yakında tabiri caizse yeni mezarlıktan yer alacak artık kazık çaktı Giresun`a.

Yorum yaz

Captcha