20 September 2020 Sunday
`Cumhurbaşkanımız bütün yolları açtı`

"Cumhurbaşkanımız bütün yolları açtı"

Giresunspor Basın Sözcüsü Karademir: "Tahta konusunda afetten dolayı TFF'de Giresunsporumuz'a ayrıcalık tanındı. Bu da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları ile oldu"

Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, transfer yasağının kalması konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendilerine bütün yolları açtığını dile getirdi.

Basın Sözcüsü Karademir; “Spor Toto Teşkilatı ile olan bir sponsorluk anlaşmamız var. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey sayesinde bu sponsora sahip olduk.  Afetten dolayı TFF’de Giresunsporumuz’a ayrıcalık tanındı. Bu da Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları ile oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Paranın miktarına falan çok takılmaya gerek yok.  Nereden ne alındığını kısa bir süre içerisinde kulübümüzün resmi sitesinden açıklayacağız. Sistem bu şekilde ilerleyecek. Sayın Cumhurbaşkanımız bütün yolları Giresunsporumuz için başkanımıza açtı.   Giresunspor’a bir gelecek hazırlamak istiyoruz. Sorunları ortadan kaldırıp, sadece sportif işlerle uğraşmak istiyoruz” dedi.

DOSTU DÜŞMANI TANIDIK

Basın Sözcüsü Karademir sözlerine şu şekilde devam etti: “Büyük bir özveri ile transfer tahtası için ihtiyaç duyulan rakam yatırıldı. Bu para geçtiğimiz Perşembe günü ödendi ama sadece eski oyuncumuz Ahmad Abed’in kulübünün avukatıyla bir problem yaşandı. Avukatı FİFA’ya resmi bildirimi yapmadığı için Cuma günü tahtamızı parayı ödememize rağmen açtıramadık. Ligdeki bütün kulüpler Pazartesi günü bizim lisans çıkartabilmemiz için imza verdi.  İsrail Kulübünden yazı Pazartesi günü 16.00 sularında FİFA’ya ulaştı. Sonrasında lisans giriş işlemlerini Trabzon Bölge Müdürlüğü’nde yaptırdık, Bursa’da ise oyuncularımızın lisans kartlarını aldık. Lisansların hakemlere verilmesi maça bir saat kalaya kadar gerçekleşmedi. Bununla ilgili TFF’den müsaade aldık ama Balıkesirspor kulübünün itirazı olunca yenilerimizi oynatamadık.  Sahaya lisansları hazır olan oyuncular ile çıktık. Onlar da aslanlar gibi mücadele ettiler. Eleştirenler olabilir, takdir edenler de buna saygı duyarız. Giresunspor 3 puan kaybetti ama gençleri kazandı. Dostumuzu düşmanımızı tanıdık.”


ferhat-karademirGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Gösterin gücünüzü

Gösterin gücünüzü

Yepyeni bir Giresunspor

Yepyeni bir Giresunspor

`Transferi kapattık`

`Transferi kapattık`

Balde heyecanı

Balde heyecanı

Menemenspor ile 3. randevu

Menemenspor ile 3. randevu

Gözler Kaptan`da

Gözler Kaptan'da

Yorumlar

  • ihsan petek 17.09.2020 13:47

    hadi bu sene cuhurbaskani yardimci oldu, seneye görecegiz sizi yeteneksizler

  • MKD 16.09.2020 22:43

    Gerçekten ayıp ! Arkadaş bu borcun olduğunu bilmeden mi secildiniz ? Afetten dolayı Cumhurbaşkanımız tahtayı açtırdı diyorsun .Utan bu borcu sel afeti mı yaptı ? Sel olmasaydı kim ödeyecekti ? Bu borcu yapanlar Ali Eren bey ve ondan önceki yönetim .Bu herifler alacaklari için takimin gelirlerine temlik koysunlar ,yaptıkları borcu devlet yani biz ödeyelim.Ulan o Adam Ba denilen adama ödenen 2 milyon TL de yetimin hakkı var .Özgürcan in 150 bin liralık cekine 208 lira faiz dahil ödeme yapılıyor bu ülkede kaç işsiz var kaç kişi ekmek götürmek için sabahın köründe uyanıp asgari ücret kazanmak için hastanelerde çalışıp maalesef bazıları da hastalanıp covid 19 dan ölüyor sen bu insanların rızkını oynayamayan Ahmet Abad in avukatına ödüyorsun.Yazik .Vicdan ,vicdan ,vicdan ......

Yorum yaz

Captcha