23 August 2019 Friday
Çotanaklar`da ödeme sıkıntısı

Çotanaklar'da ödeme sıkıntısı

Giresunspor'da ödemeler aksamaya başladı.

Başkan Ali Eren; “Şuanda bu kulübün ödemeleri yapılamamaya başlandı. Zaten geçmişten kalan bir futbolcu vardı. Ocak ayında ödemelerimiz vardı, belirli bir kısmını ödeyemedik. Yabancı oyuncuların alacakları vardı, ödeyemedik. Biz şuana kadar beş buçuk milyon TL ödeme yaptık, bunun 4 milyon TL’si yönetimden çıktı” diye konuştu.


Giresunsporspor28ali-erenÇotanaklarödeme-sıkıntısı

Diğer haberler

Yolculuk Cumartesi

Yolculuk Cumartesi

Çotanaklar kahvaltıda

Çotanaklar kahvaltıda

Yorumlar

  • Ömer 10.02.2019 22:37

    Eski yönetimin de ödeme sıkıntısı yaşadığı dönemler oldu. Eski yönetim her ay geldiğinde ödeme mi yapıyordu ?? Giresunspor da futbolcular alacaklarını her ay geldiğinde alamamış olsalar bile eninde sonunda alamayacaklar mı ?? Giresunspor un şu anki kadrosu düşmeyi bırakın play off u bile zorlayabilecek düzeyde. Tuncay Şanlı ve arkadaşları ile ne konuşuldu. Tuncay Şanlı nın futboldaki düşüncelerinden size ne ?? Mustafa Bozbağ : Sezon sonuna kadar 8 milyon TL borcumuz varsa, Temmuz 2019 itibariyle hesabımıza geçecek 10 milyon TL alacağımız var diyordu. Mustafa Bozbağ bizdeki borç çerez diyordu. Hem Fevzi Elmas ve Almeida nın borçları eski yönetime ait. Eskişehirspor un borcu 200 veya 45 milyon TL, Giresunspor un borcu 8 milyon TL( çerez) ise, Eskişehirspor kümede kalıp Giresunspor düşerse beceriksizlik, ekonomik sıkıntı veya sahiplenmeme değil kasıt aranmalı. Eskişehirspor, Gaziantepspor, Elazığspor, Karabükspor, Manisaspor yöneticileri borç yapıp batma noktasına gelmişlerse bırakın düşsünler. Ziraat Bankası aracılığıyla neden takımların borçları ödenmeye çalışılıyor. İsteseydi Giresunspor un eski yönetimleri de süper lige çıkmak için risk alıp 1-2 milyon euro ya imza attırırdı. Giresunspor gibi takımlara haksızlık olmuyor mu ?? 2011 den Giresunspor u takip ediyorum bugün yarın süper lige çıkacak diye.... Sosyal medyadan sallıyorlar demeyin.

  • Faruk özsoy 10.02.2019 08:53

    Benim anlamadığım takımın bir tl geliri yok diyosunuz bu yönetimin ne kadar başarısız olduğunun göstergesidir.bir sürü oyuncu aldınız iyi veyea kötü şimdi bu adamların ödemesini nasıl yapacaksınız burdan anlatınki bizde bilelim 2 liğ hayırlı uğurlu olsun

  • Nizamettin Bilir 10.02.2019 02:25

    Giresun spor çok transfer anlayışından vazgeçsin.Alt yapıdan oyuncu yetiştirsin

Yorum yaz

Captcha