24 October 2020 Saturday
Çotanaklar galibiyet peşinde

Çotanaklar galibiyet peşinde

Giresunspor'un teknik adamı Hakan Keleş, bugün oynayacakları Bursaspor maçında kazanan taraf olmak istediklerini dile getirdi.

Teknik adam Keleş, deplasmanda alacakları galibiyetle moral bulmak istediklerini ifade ederek; “Bugün deplasmanda Bursaspor ile karşılaşacağız ve biz hazırlıklarımızı en iyi şekilde yaptık. Bursaspor ligin ikinci haftasında deplasmanda aldıkları galibiyetle moral kazandı. Biz de evimizde kaybettiğimiz puanları bu maçta telafi etmek için kazanmak istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz var. Bunu sahaya yansıttığımızda galibiyetin geleceğini biliyoruz. Milli takım arasına kadar ne kadar az kayıpla girersek, arada yapacağımız çalışmalarla yeni bir takım olmanın gerektirdiği uyum sorununu da aşacağımızı ve istediğimiz seviyeye geleceğimizi düşünüyoruz” dedi.


hakan-keleşGiresunsporspor28Çotanaklarbursaspor

Diğer haberler

3 deplasman 4 puan

3 deplasman 4 puan

25. randevu

25. randevu

En çok gol yiyenlerdeniz

En çok gol yiyenlerdeniz

Yorumlar

  • MKD 26.09.2020 12:50

    Bugün Giresunspor kazanabilir .Bursaspor lu futbolcuların mali sorunlardan kafaları rahat değil .Moral kondisyon çok kötü .İlk devre berabere veya Giresun un önderliğinde kapanırsa ikinci devre fark ta olur . İlk devre önemli.

Yorum yaz

Captcha