25 February 2021 Thursday
`Çotanak Spor Kompleksi`ndeyiz`

"Çotanak Spor Kompleksi'ndeyiz"

Yeşil-beyazlılarda Başkan Hakan Karaahmet, sezonun ikinci devresindeki iç saha maçlarını Çotanak Spor Kompleksi'nde oynayacaklarını açıkladı.

Çotanak Spor Kompleksi’nin çok modern bir stat olduğunu vurgulayan Başkan Karaahmet; “Aydeniz Et Balıkesirspor maçıyla birlikte iç sahadaki karşılaşmalarımızı yeni stadımızda oynayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Giresun’a böyle güzel bir tesis kazandıran, emeği bulunan herkesten Allah razı olsun. Hayalimiz seneye o statta Süper Lig maçlarına çıkmak” diye konuştu.


ç-otanak-stadıGiresunsporspor28Çotanaklarhakan-karaahmet

Diğer haberler

Teşekkürler Ali Eren

Teşekkürler Ali Eren

`O kupa Giresun`a gelecek`

"O kupa Giresun'a gelecek"

Düdük Saka`da

Düdük Saka'da

Hedefte Altay var

Hedefte Altay var

`Kazanmaya devam edeceğiz`

"Kazanmaya devam edeceğiz"

Yorumlar

  • SIRFAĞALI 12.01.2021 09:33

    Gİresunspora bu yakışır.

  • Taraftar 12.01.2021 01:25

    İzmir'de metro otobüs vb seferlerin hes kodu uygulaması ile eşleştirmeyeler artık kulanamıyacaklarmış aynı şekilde bu uçak ve otobüs yolculuklarında da geçerli aynı şeyleri maçlar içinde yapsalar seyircili oynansa hes kodu olan kişiler maçlara giriş sağlıyabilsede açılış kaçına yüzde 30 seyirci ile oynasak

  • HAMDİ altun 11.01.2021 22:59

    İnşallah başkanım bizim takımımıza inancımız tam. İnanmak başarmanın yarısıdır. Bu şehrin özlemini inananlar bitirecek inşallah. Giresunspor maçlarını artık daha bir heyecanla bekler olduk.

Yorum yaz

Captcha