22 Mart 2019 Cuma
Çok çalışacağız

Çok çalışacağız

Giresunspor'da teknik adam Diyadin: "İkinci etabımız daha tempolu bir dönem olacak. Tabi bol bol da hazırlık maçları yaparak gücümüzü sınayacağız, Giresunspor taraftarının keyifle izleyecekleri bir takım olmak arzusundayız"

Giresunspor’un teknik adamı Metin Diyadin, Bolu kampında çok çalışacaklarını dile getirdi.

İlk etap çalışmalarının kaynaşma açısından çok iyi geçtiğini belirten tecrübeli teknik adam, “Yolun çok ama çok başındayız. Bolu ve Topuk Yaylası’nda yapacağımız kamp döneminde çok çalışacağız. İlk etaba göre daha tempolu bir dönem olacak. Tabi bol bol da hazırlık maçları yaparak gücümüzü sınayacağız, Giresunspor taraftarının keyifle izleyecekleri bir takım olmak arzusundayız” ifadelerini kullandı.

TRANSFER GEREKİYOR

Bazı mevkilerde oyuncuya ihtiyaçlarının olduğunu ve yönetim kuruluna bu konuda rapor sunduğunu ifade eden Metin Hoca; “Ligin başlamasına bir ay gibi bir süre kaldı. Oyuncuların tam olarak hazır hale gelebilmesi için kadromuza katılması gerekiyor.  Yönetim kurulumuzun da bu konuda yoğun bir çalışma içerisinde olduğunu biliyoruz. Öncelikli olarak ihtiyaç duyduğumuz mevkilere takviyeler yapmamız gerekiyor. Hazırlık maçları da ne aşamada görmemizi sağlaması için önemli fırsat olacak. Bu maçların sonunda başka takviyeye ihtiyacımız olur ise yönetimimizden talepte bulunabiliriz     diye konuştu.


metin-diyadinGiresunsporspor28Çotanaklarkamp

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha