22 Ocak 2019 Salı
Çıkışa geçeceğiz

Çıkışa geçeceğiz

Yeşil-beyazlıların Başkan Yardımcısı Özkul: "Yarışta rakiplerimizin gerisinde kaldık, ancak 13 haftalık periyot uzun bir süreç ve bu dönemde dengeler her an değişebilir. Tüm taraftarlarımızı Cumartesi günü oynayacağımız maça bekliyoruz"

Giresunspor’un Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, Denizlispor engelini üç puanla aşarak çıkışa geçeceklerini ifade etti.

Sezonun ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapamayan Çotanaklar’da Başkan Yardımcısı Özkul; “Maalesef istediğimiz sonuçları elde edemedik. Ancak henüz bir şey kaybetmiş değiliz. Altınordu gibi bir seri yakalayabilirsek üst sıralardaki yerimizi yeniden alırız. Cumartesi günü bizi çok önemli bir maç bekliyor” dedi.

KREDİLERİ DOLDURDUK

Bir galibiyetin motivasyonu en üst seviyeye çıkaracağını aktaran Başkan Yardımcısı Özkul; “Haftalardır maç kazanamamak morallerin dibe vurmasına neden oldu. Bir galibiyet elde ederek yeniden çıkışa geçmek ve üzerimizde dolaşan karabulutları dağıtmak amacındayız. Evet şuanda yarışta rakiplerimizin gerisinde kaldık, ancak 13 haftalık periyot uzun bir süreç ve bu dönemde dengeler her an değişebilir. Tüm taraftarlarımızı Cumartesi günü oynayacağımız maça bekliyoruz. Çotanaklar’ın desteğine her zamankinden çok daha fazla ihtiyacımız var” diye konuştu.

 


GiresunsporDenizlisporspor28Çotanaklarİbrahim-Özkul

Diğer haberler

Giresunspor üzgün

Giresunspor üzgün

Gol atamıyoruz

Gol atamıyoruz

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha