12 April 2021 Monday
Özgür Yankaya efendiye o düdüğünü duvara astıralım, bazılarının Giresun gücünü görmeleri için bence bundan daha iyi bir fırsat olmaz

Giresunspor’un, Samsunspor maçı sonrasında seyircisinin kötü tezahüratı  nedeniyle disiplin kuruluna sevk edildiği açıklandı anlaşılıyor ki seyirciye ceza kesilecek.

Kural neyse  uygulanacak  boynumuz  kıldan ince çekeceğiz cezayı....

Şimdi aynı maçta Giresunspor û doğrayan  süper ligde yönettiği  başarısız maçlar sonrasında bir alt lige postalanan   hakem Özgür Yankaya denilen hakeme cezayı kim kesecek. 10 yaşındaki  bir çocugun  bile ,elle kesilen topa sarı kart gösterileceğini bildiği bir pozisyonu görmezden gelip  ikinci sarıdan kart  göstermeyerek rakibe avantaj  saglayan,  Mert  Örnek in direk ayagının kırılmasına  yönelik pozisyonda gözüne perde  inen, Jones’in ceza alanı içinde  biçilmesi sırasında bariz penaltıyı başka tarafı seyrettiği için göremeyen Özgür Yankaya efendiye ne ceza verilecek  bekleyip göreceğiz.

Giresunspor  yenilir o ayrı. Ama Giresunspor un hakkını böyle Özgür Yankaya gibi efendiler e de Giresunlular hakkını yedirmez. Biz takımımızı,teknik heyetimiz, başkanımızı eleştiririz ama onların alın terlerinide kimseye yedirmeyiz. Şimdi buradan Başta Sayın Bakanımız  Nurettin  Canikli  olmak üzere  tüm Giresun ve Giresun spor sevdalılarına  çağrıda bulunuyorum  Bu Özgür Yankaya efendiye o düdüğünü duvara  astıralım, bazılarının Giresun gücünü görmeleri  için bence bundan daha iyi bir fırsat olmaz.


özgür-yankayaGiresunsporSamsunsporjonescavit-özdemirmert-örnek

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha