26 September 2021 Sunday
İşin en dikkat çekici yanı ise takının kolektif ve coşkulu oyun oynayamaması. Bekleyip göreceğiz ilerdeki haftalarda

Giresunspor 44 yıl aradan sonra geldiği Süper ligde oynadığı 2 maçtan da puansız ayrılırken hem ortaya koyduğu oyun, hem de ligdeki geleceği tartışılmaya devam ediyor. Kasımpaşa ile oynanan ikinci maçta iki bedava golle sahadan yenik ayrılan yeşil beyazlılarda eksik yerler bu maçta da sırıtmaya devam etti. Solbeke alınan Emre ilk maçında bana göre takımın en iyisi idi. Sağ ve sol bek sıkıntısını aşmış gözüktük. Kaleci Okan yediği ilk golde topu bloke edebilirdi, ama esas hata hücuma kalkarken Troere’nin kaybettiği top ve akabinde golün gelmesi idi. Attığımız golün VAR dan dönmesine pek fazla bir şey diyemem, sonuçta bu tip pozisyonlar lig boyunca hem lehimize hem de aleyhimize gelişecek, kıl payı ofsayt var veya yok. Stoper ve libero anlaşmazlığı sürüyor, orta alanda topa basıp takımı yönlendirecek oyuncu yok.

Balde süper ligin santraforu olamayacağını gösterdi taraftar santraforsuzluk üstünde isyan bayrağı taşıyor. Sahadaki takımın oyunu yok, santrafor için hazırladığı pozisyon yok, düşünülmüş hücum aksiyonu yok.
Alınan oyuncular da ya hazır değil, ya da buraya öylesine gelmişler. İşin en dikkat çekici yanı ise takının kolektif ve coşkulu oyun oynayamaması. Bekleyip göreceğiz ilerdeki haftalarda. Bir de teknik direktör Hakan Keleş'in durumu var ki sanırım alınan skorlar en fazla 3-4 maç sonra kaderini belirleyecek gibi gözüküyor.


cavit-özdemirGiresunsporspro28Çotanaklar

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha