23 Ocak 2018 Salı
Bütçeye göre klas oyuncular aranıyor

Bütçeye göre klas oyuncular aranıyor

Başkan Yardımcısı Özkul: "İmkanlar doğrultusunda en iyilerini getirmeye çalışıyoruz. Transfer çalışmalarımızı kısa bir süre içerisinde tamamlamak hedefindeyiz"

Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, imkanlar doğrultusunda klas oyuncular almayı planladıklarını ifade etti.

Başkan Yardımcısı Özkul; ; “Transfer çalışmalarımız devam ediyor. İki ya da üç oyuncu daha alacağız. Giresunspor’un bugünlere gelmesindeki en önemli faktör mali disiplindir. İlgilendiğimiz oyunculara verebileceğimiz rakamları sunuyoruz. Kimse bizden bu kulübün geleceğini zora sokacak rakamlara oyuncu getirmemizi beklemesin” dedi.

BİZ İSTEMEDİKTEN SONRA

Giresunspor’u en iyi şekilde yönetmeye çalıştıklarını kaydeden Başkan Yardımcısı Özkul; “Bugün çoğu takımlar transfer yapamıyor. İstese de oyuncu alamıyor. Neden, transfer tahtaları kapalı olduğu için. Mevcut oyuncuları da alacaklarını temin edemediği için serbest kalmak istiyor. Çok şükür ki bizde böyle bir durum söz konusu değil. Biz istemedikten sonra kimse Giresunspor’dan ayrılamaz. Bu takıma imkanlar doğrultusunda en iyilerini getirmeye çalışıyoruz. Klas oyuncular alarak, transfer çalışmalarımızı kısa bir süre içerisinde tamamlamak hedefindeyiz” dedi.     


Giresunsporm-spor28İbrahim-ÖzkulÇotanaklar

Diğer haberler

Bozbağ, `O` anı anlattı

Bozbağ, 'O' anı anlattı

Reis Adana`da belki

Reis Adana'da belki

Mert 3 hafta yok

Mert 3 hafta yok

Yorumlar

  • Ekrem KAYACI 13.01.2018 02:31

    Yönetim anlayışımız böyle devam etmeli. Ayağımızı yorgana göre uzatmaya devam edersek inşallah başarı da gelecektir.

Yorum yaz

Captcha