25 January 2021 Monday
`Bu treni kaçırmayalım`

"Bu treni kaçırmayalım"

Basın Sözcüsü Karademir: "Maçlardaki galibiyetlere yönetim olarak sevinemiyoruz. Çünkü primi düşünüyoruz. Giresunspor olarak dilenci gibi gidip para istiyoruz. Bu başarının devam etmesi için para lazım"

Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, lider durumda olan takıma karşı sorumluluklarını getiremeyecek durumda olduklarını ifade etti.

Basın Sözcüsü Karademir; “Ligde takım, şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri ama bizim finansal sıkıntılarımız devam ediyor. Gün geçtikçe büyümeye de başladı. Lider olarak takıma karşı şuanda sorumluklarımızı yerine getiremeyecek durumdayız.  Takıma şuanda dört milyon 600 bin TL civarında bir ödeme yapmamız gerekiyor. Herkes Giresunspor’a destek oluyoruz diyor ama lafta herkes yanımızda. Gerçek desteği göreceğimiz zaman çok da yanımızda kimseyi göremiyor, elle tutulan bir sonuç alamıyoruz. Biz bu işi şehir olarak çözemiyoruz. İşadamlarından destek alamıyoruz. Sezon başına doğru hatta daha kötüsüne doğru gidiyoruz” dedi.

GALİBİYETLERE SEVİNEMİYORUZ

Basın Sözcüsü Karademir sözlerine şu şekilde devam etti: “Maçlardaki galibiyetlere yönetim olarak sevinemiyoruz. Çünkü primi düşünüyoruz. Bir primi hallediyoruz, sonrası geliyor. Yönetim olarak kendimiz veriyoruz ama bunun da sonuna geldik. Artık herkesten destek bekliyoruz.  Bazen Giresun bu kadar küçük bir şehir mi düşünüyorum. Bu başarının devam etmesi için para lazım. Bu sene hiç destek gelmiyor. İnsanların moralini biraz da olsa Giresunspor düzeltiyor. Yıllardır süren bir özlemi sonlandırmaya ilk kez bu kadar yakınız. Bu treni bir daha yakalayamayabiliriz. O yüzden kaçırmamız gerekir. Bir moralsizlik takımı hedefinden uzaklaştırabilir. Birçok projemiz var. Bunları gerekli yerlerle konuşuyoruz. Giresunspor olarak dilenci gibi gidip para istiyoruz. Bu durumlara düşürmeyecek projeleri hayata geçirmek istiyoruz ama bekleyecek en ufak bir zamanımız yok. Gün geçtikçe sorunlar daha da büyüyor. Kapı kapı dolaşıyoruz ama bazen o kapılardan da boş dönüyoruz”


Giresunsporferhat-karademirspor28Çotanaklar

Yorumlar

 • Ali Faik Köksal 15.01.2021 15:41

  Sayın Ferhat Karademir, şampiyonluğa oynayan bir takımın yöneticisi olarak `Galibiyetlere sevinemiyoruz` sözünü sarf etmek ne talihsiz bir beyandır. Böyle bir şey söylediğin için çık ve herkesten özür dile lütfen.

 • ihsan 14.01.2021 15:29

  transfer tahtasi kapali giresunspor sampiyonluga oynuyor-)))))))) arkadas siz nasil bir yöneticisiniz, aglayacaktiniz neden göreve talip oldunuz, 5 milyon parayi bulamayan kisilerin yönetimde isi ne?? Sezon basi agladiniz Sayin Cumhurbaskani 12 milyonu ödedi transfer yasagi kalkmisti, Eeee birazda siz bir seyler becerin, secime giderken tehtitli konusuyordunuz, simdi sponsor bile bulamiyorsunuz, Osman cirak bahcesehir sponsoru ile geliyordu.... Bu yönetim transfer tahtasini acamiyorsa o takim bence hic sampiyon olmasin, cünkü Klüp hepten batacak

 • Ö 14.01.2021 13:08

  Stad yapılmış, kurduğunuz kadro şu an lider, süper lige çıktığında federasyon para veriyor. Bu paradan verebilirsiniz. Çıkan takımlar nasıl çıkıyor...

 • muhittin özdemir 14.01.2021 11:16

  tüm giresunda kampanya başlatılsın tüm vatandaşlarımız 5 0 tl 100 tl verir

 • Hasan 14.01.2021 10:36

  Organize sanayisinde,giresunspor markası ile Ürün üretilebilir.Örneğin kozmatik sanayi, Sağlik ürünleri,gıda vb gibi,Giresunspor şirketi Kurulursa,gelir kaynağı artacak,ülke ekonomiside ivme kazanmış olur.

Yorum yaz

Captcha