24 Mart 2019 Pazar
Bu paylaşımından dolayı disipline sevk edildi

Bu paylaşımından dolayı disipline sevk edildi

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne veda eden Yeşilgiresun Belediyespor'da Başkan Kerim Aksu, Tofaş ile oynadıkları maç sonrasında sosyal medyadaki 'Bu onursuz lig sizin olsun' paylaşımı nedeniyle Basketbol Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

Başkan Kerim Aksu’dan Tofaş maçı sonrasında şahsi Twitter ve Instagram hesabından yaptığı belirlenen açıklamaları ilişkin bilgilerini 24 saat içerisinde   TBF Hukuk Müşavirliği’ne iletmesi istendi. 


kerim-aksubasketbol-federasyonu-disiplin-kuruluTOFAŞonursuz-lig-sizin-olsunGiresunsporTOFAŞspor28

Diğer haberler

Yorumlar

 • Taraftar 15.05.2018 19:52

  Bu yorum yapanlar hangi ülkede yaşıyor evet gücümüz bu kadardı deplasmandan galibiyet alamadık fakat Antep'in daçkadan aldığı galibiyet normalmi şunlara bak ya düştü diye sanki mutluluk duyuyorlar

 • Bodykitt 15.05.2018 14:49

  Lig neden onursuz olsun?Koskoca sezonda deplasmanda sadece BJK`yi uzatmalarda yenmişiz yani bize rakip olması gereken muhtemel takımların hiçbirine galibiyetimiz yok.Nasıl ligde kalmayı bekliyorsunuz acaba?Başkası başkasını yenecek,siz el elde baş başta bekleyeceksiniz ve ligde kalacaksınız sonra bu lig onurlu ve takım da başarılı mı olacak?Güldürmeyin insanı.Lige laf söyleyeceğine bu takıma maddi manevi hiç bir anlamda destek olmayan siyasetçileri ve şehrin sözde ileri gelenlerini neden suçlamıyorsun?Çünkü herkes borusunun öttüğüne bu memlekette,yazık.

 • Yambolu28 15.05.2018 13:06

  Son iki maçı kazanmak için takım ne yaptı ? Rakip oynamayacak mıydı ? O zaman biz de Samsunspor'a yenilseydik. Bildiğiniz somut gerçekler varsa kamuoyu ile paylaşın Beyler..

 • Taraftar 15.05.2018 09:36

  Doğru söze ne denir adam gibi çıktık,üç sezon dürüstçe oynadık kimseye evvallah etmeden onurumuzla düştük

Yorum yaz

Captcha