25 January 2021 Monday
`Bu kadro bize yeter`

"Bu kadro bize yeter"

Yeşil-beyazlıların teknik adamı Keleş: "Transfer yasağının kalkmamasına çok da üzülmem. Sezon başında ligin favorisi değildik ama şimdilerde favori olarak biz gösteriliyoruz. İnşallah sezon bitiminde aynı yerde oluruz. Giresunspor'u Süper Lige çıkarmaktan başka hiçbir şey düşünmüyorum"

Giresunspor’un teknik adamı Hakan Keleş, kulübün transfer yasağının kalkmamasına çok da üzülmediğini ifade etti.

 Hakan Hoca; “Şuanda takımdan memnunum. Bir ihtiyacımız yok ama tabiî ki sadece bizimle bitmiyor. Rakipler transfer yapıyor. Ama şunu belirtmek isterim ki bizim için oynayan oyuncular çok önemli. Çok fazla da oyuncu alınması taraftarı değildik. Bir ya da iki oyuncu alabilirdik. Transfer yasağının kalkmamasına da çok üzülmem.  Taraftarımız maçlara gelemiyor ama her platformda bize muhteşem destek veriyor Maçlara taraftarların alınması halinde Çotanaklar’ın tribünleri dolduracağına inanıyorum. İnşallah en kısa sürede pandemi süreci biter ve her takım taraftarına kavuşur” şeklinde konuştu.

TEK DÜŞÜNCE SÜPER LİG

Tek düşüncesinin takımı Süper Lige çıkartmak olduğunu ve bunu başardıklarında da seneye de takımın başında olacağını ifade eden genç teknik adam; “Süper Ligden bu sene gelen olmamasına rağmen takımlar puan olarak birbirine çok yakın. Dengeli bir lig. Kimi gençlerle devam ediyor, kimi de çok para harcayarak yoluna devam ediyoruz. Sezon başında ligin favorisi değildik ama şimdilerde favori olarak biz gösteriliyoruz. İnşallah sezon bitiminde aynı yerde oluruz. Giresunspor’u Süper Lige çıkarmaktan başka hiçbir şey düşünmüyorum. Bunun için de çok emek harcıyor, gece gündüz çalışıyoruz. Bu takım Süper Lige çıkarsa da Giresunspor’da devam edeceğim. Bir sıkıntı yok benim için” dedi.   


hakan-keleşGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

  • ihsan 15.01.2021 15:46

    Hoca transfer yasagini kaldirilamayan takim neden süper lige ciksin? tabiki sampiyonlugu özledik, Fakat böyle yönetim olmaz, 6 milyon borcu ödeyemeyen yönetimin isi ne? Sezon basinda bir sel felaketi oldu o vesile ile Cumhurbaskani 12 milyonu verdi yasak kalkti. Simdi yönetim o paranin yarisini bulamiyor- yazik

  • SIRFAĞALI 15.01.2021 11:07

    İŞte bu bizim görmek istediğimiz. Süper ligde. Yönetim aynı. Hoca aynı. Futbolcular aynı. (takımın iskeleti bozulmamış.) Büyük GİRESUNSPOR BU.

Yorum yaz

Captcha