18 September 2019 Wednesday
Bu işler kolay işler değil

Bu işler kolay işler değil

Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Bozbağ, liglerin bitimine 1 hafta kala Yeşilgiresun Gazetesi Haber Müdürü ve Spor28 Yazarı Cavit Özdemir'e zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Bozbağ, bu hafta sona erecek olan 2017-2018 sezonunda sportif açıdan beklenen başarıyı yakalayamadıklarını kabul etti . Bozbağ, sportif açıdan istediğimiz alamadık ama madalyonun öteki yüzü de var. Bugün milyonluk şehir Samsunspor’un durumlu ortada, biz göreve geldiğimizde Orduspor süper ligde idi bugün hiç yok. Giresun’un potansiyeli belli bir de konuya bu gözle bakmak lazım” dedi.

“NURETTİN BEY ISRARLA İSTEDİ”

Mustafa Bozbağ, “Giresunspor’u hangi şartlarda aldığımızı herkes biliyor. Özellikle sayın Bakanımız Nurettin Bey benim başkan olmamı ısrarla istedi. Giresun’da kime sorsam seni söylüyor arkadaş, bu görevden kaçamazsın hep birlikte Giresunspor’u kalkındıracağız dedi ve destek verdi. Bugün onun verdiği desteği kimse inkar edemez, ben bu kulübe hiçbir zaman siyaseti sokmadım, sokmam da. Giresunspor siyaset üstü bir kurumdur. Her seçim öncesi benim için ya milletvekili, ya da belediye başkanı olacak dedikoduları yaydılar bunların amaçları başka idi” dedi.

50-100 KİŞİYİ GEÇMEZ

Eleştiriye her zaman açık olduğunu söyleyen Mustafa Bozbağ, ”Ama bazıları var ki bunların amaçları eleştiri filan değil. Ne anamız kalıyor, ne eşimiz. Her türlü hakareti yapıyorlar. Saysan bunların sayıları bu şehirde 50, bilemedin 100’ü geçmez. Bunlar şahsi menfaat peşinde koşanlar. Bu kulüpten benim yönetimimden bunlara ekmek çıkmaz, bunların amaçları Giresunspor filan değil, şahsi çıkarları” dedi.

 

 


GiresunsporSamsunsporordusporspor28ÇotanaklarMustafa-Temel-Bozbağcavit-özdemir

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha