11 Aralık 2018 Salı
Bozbağ`dan golcü açıklaması: Gün doğmadan, neler doğar

Bozbağ'dan golcü açıklaması: Gün doğmadan, neler doğar

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, forvet transferi konusunda yaptığı açıklamada 'Gün doğmadan neler doğar" şeklinde konuştu.

Forvet transferi konusunda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldığımız Başkan Bozbağ; “Burası Giresunspor. Forvet konusunda çalışmalarımız sürüyor. Gün doğmadan neler doğar. Çotanak armalı formayı başarıyla giyecek bir santrafor mutlaka alacağız. Taraftarımızın heyecanını biliyorum ama onların şunu bildiklerinden de eminim ki Mustafa Bozbağ ve arkadaşları Giresunspor’a her zaman en iyi oyuncuları getirmeye çalışmıştır.  Dediğim gibi gün doğmadan neler doğar. Bekleyelim ve görelim” dedi. 


GiresunsporMustafa-Bozbağspor28Çotanaklargolcü

Diğer haberler

Yorumlar

 • fabiosaint 12.01.2018 11:45

  Doğru zaman ne zaman arkadaşlar. Haftaya lig başlıyor.. Çarşamba kupa maçı var.. Doğruyu eğriyi bilmem ama ZAMAN KALMADI.. Vedat Muriç`i biz neden alamadık. Rakibimiz aldi.. Dale gibi bir oyuncu daha almayalım son dakika..

 • Turhan Bayram 11.01.2018 22:43

  Başkanımıza güveniyoruz Vedat olmadı ama daha iyisi gelecektir heyecanla bekliyoruz.

 • Ali Faik Köksal 11.01.2018 21:33

  Santrafor konusunda ki önerim henüz 22 yaşında olan WALTER GONZALEZ(OLIMPIA, PARAGUAY)`dır.

 • Hamdi altun 11.01.2018 19:44

  Sayın Mustafa Bozbağ başkanımızın giresunspor için hiç bir fedakarlıktan kaçmamıştır kaçmazda sadece akıllı bir adım için doğru zamanı bekliyordur. Gereken herşeyi yapıcağından hiç şüphemiz Yok. Kendisi bizim için çok önemli ve çok değerlidir kendisini çok seviyor her güzel şeyin gönlünce olmasını diliyorum

Yorum yaz

Captcha