25 Mart 2019 Pazartesi
Bozbağ devam edecek

Bozbağ devam edecek

Giresunspor Başkanı Bozbağ: "Görev süremiz 2018-2019 sezonunun sonunda bitiyor. Bu süreyi tamamlamak istiyorum. Sağlığım el verirse, yönetim kurulunda arkadaşlarım ve şehrin mülki amirleri ile görüşerek devam etmeyi düşünüyorum"

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, önümüzdeki sezonda da kulübün başında olmayı düşündüğünü dile getirdi.

Spor Toto 1. Lig’in yayıncı kuruluşunda düzenlenen bir programa konuk olarak katılan Başkan Bozbağ; “Görev süremiz 2018-2019 sezonunun sonunda bitiyor. Bu süreyi tamamlamak istiyorum. Sağlığım el verirse, yönetim kurulunda arkadaşlarım, şehrin mülki amirleri ve bize gönül vermişleriyle görüşerek devam etmeyi düşünüyorum. Giresunspor şimdiki adı Süper Lig’den küme düştüğünde ben yedi yaşındaydım. Orası benim de hayalim. Bir aydır uyuduğum saat sayısı sınırlı Çünkü müthiş giden bir şey bir anda tersine döndü. Ben sebebini biliyorum ama bazı şeyler ailenin içerisinde kalması gerekir” dedi.

KABUS GİBİ BİR AY

Başkan Bozbağ sözlerine şu şekilde devam etti: “Futbolda çok etken var. İnsanların bilmediği çok şey var. Başarı geldiği zaman herkes sahiplenebilir ama başarısızlıkta daima kulüp başkanı ve idareciler olur. Bu da gayet normal.  Sosyal medyada herkes her şeyi çok rahatlıkla yazabiliyor ama onu yazarken yazdıkları insanların da ailelerinin olduğunu, o görevi yürüten insanların başarı için gecesini gündüzüne kattığını zaman zaman unutuyoruz. Ben kolay pes etmem. Beni tanıyanlar da yakından bilir.  Hayatım boyunca unutamayacağım bir ay yaşadım. Futbolda her şeyin olduğunu gördüm. Tam bir kabus gibiydi. Bir takım borcu erişmişse o takım mutlaka şampiyonluğa oynar ama bu sene, ama bir sonraki sene hedefine varır. Zaman ilerledikçe herkes ne demek istediğimi daha net anlayacak.”  


Giresunsporbozbağspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Yorumlar

 • Nizamettin Bilir 15.03.2018 18:09

  Önümüzdeki sene Giresun sporda Transfer yapma yeter Başkan,çünkü o kadar çok kötü bir transfer politikan var ki o kadar çok kötü oyuncuyu nasıl transfer etme başarısı gösteriyorsun hayret .Giresun spor kurumsal bir yapı ve organizasyona sahip olsa önümüzdeki sezonun ihtiyaç duyulan mevkilerine oyuncu transferlerini şimdiden yapmaya başlardı.MENAJERLERİN TAVSİYE ETTİĞİ DEĞİL GİRESUN SPORUN İHTİYAÇLARINA CEVAP VEREBİLECEK OYUNCULARI TRANSFER EDEBİLECEK , TRANSFER YAPMADA BECERİKLİ YÖNETİCİLER GİRESUN SPORDA TRANSFER ZAMANI GÖREV ALMALIDIR.MUSTAFA BOZBAĞ TRANSFERLERİ BU SEZON HEP BOŞ VE GEREKSİZ TRANSFERLER ÇIKMIŞTIR.

 • Bodykitt 15.03.2018 17:48

  Sizin nezdinizde insanların birşey bilmemesi normal ama yöneticilerin de bir şey bilmemesi ve en kötüsü bildiğini sanması da adam akıllı taraftar gözünde anormal.Herşeyi çok iyi bildiğiniz takımın halinden belli.Kısa-orta-uzun vade hedef vardır ama gelecek sene diye bir hedef skalası ilk kez duyuyorum.Hedefler 1 yılı kapsar ve başarı yada başarıszlık o dönemin performansına göre ölçülür.Canım ülkemde herşey gücü elinde tutanın kafasındaki kılıfa uydurulduğu gibi Giresunspor hedefleri de sizin kafanızdaki hedefe uydurulmuş, yine de tüm bu başarısızlıklar içinde başarılar dilerim.

 • KHK holding 15.03.2018 14:04

  Biraz zor o iş

 • genç çotanaklar28 15.03.2018 03:23

  Sayın başkan Muhammet Reis e Ahmet Şahin e Abdulkerim e verilen paralara yazık değil mi? Özeleştiri yapmak da bir erdemdir.

 • Cavit Özdemir 14.03.2018 21:50

  Yanlış transferler yapıldığı sürece hiç bir zaman şampiyonluk gelmez

Yorum yaz

Captcha