20 Ekim 2018 Cumartesi
Bozbağ, Diyadin konusunda ne dedi?

Bozbağ, Diyadin konusunda ne dedi?

Giresun'da son dönemlerde sosyal medyada en çok konuşulan konu Giresunspor'un teknik adam Metin Diyadin ile yoluna devam edip, etmeyeceği.

Başkan Mustafa Bozbağ, düzenlediği basın toplantısında  bu konuda kendisine yöneltilen soruya şöyle yanıtladı: “Skor gelmeyince ilk olarak eleştirilecek kişi teknik direktördür. Nasıl lig lideriyken övgü alıyorsanız, beraberliklerde ve yenilgilerde de eleştirilmek gayet doğaldır.  Fatih Terim de bu memlekette eleştirildi. Giresunspor kötü oynar anlarım ama biz kötü oynamıyoruz. Giresunspor mücadele ediyor, çok gol kaçırıyor.  Bizim vurduğumuz topların da gireceği zamanlar gelecek. Kötü gidiş olursa biz de bunu görürüz. Metin Diyadin Giresunspor’a zarar verecek bir teknik adam değil. Buraya Giresunspor’un şartlarına göre gelmiştir. Aykut Demir de öyle Dale de öyle.  Aykut’u aldığımız da anormal bir tepki vardı. Biz oyunculuğuna bakarız. Biz teknik kadronun Giresunspor’a faydasının olmayacağını anlarsak oturur, konuşuruz ve gereğini yaparız. Biz tazminatlı anlaşmalar yapmıyoruz.  Bekleyeceğiz, göreceğiz. Türkiye’de maalesef her şey skora endeksli. Metin Hoca’yı başarısız bulmuyorum.”  


bozbağGiresunsporspor28Çotanaklarmetin-diyadin

Diğer haberler

Başaracağız

Başaracağız

Bu kez sevindireceğiz

Bu kez sevindireceğiz

Yorumlar

  • Mustafa balbay 09.12.2017 02:20

    Hoca tamamen yanlış kadro cıkartıyor, bu hoca bu takımı bir üst lige cıkartamaz...

  • engin karadeniz 07.12.2017 15:25

    BAŞKAN SENİ SEVİYORUZ AMA KENDİNİ Mİ KANDIRIYOSUN BİZİ Mİ KANDIRIYOSUN YOKSA FUTBOLDAN MI ANLAMIYORSUN ALLAH AŞKINA ?? İYİ OYNUYORMUŞUZ TOP İÇERİ GİRMİYORMUŞ RAKİB ÇARPANLAR GİRİYORMUŞ FALAN BU NASIL BAHANEDİR ? GÖNDERİN METİN DİYADİN İ GETİRİN YÜCEL İLDİZ HOCAYI BAKIN NASIL İÇERİ GİRİYOR O TOPLAR ! ADAMIN TEK DERDİ FATİH İ BU TAKIMDA NASIL OYNATIRIM ! BUNU GÖREMİYOR MUSUNUZ ????

  • marmaralı 06.12.2017 21:06

    Başkanım yollayın Trabzonluyu,Trabzonlu dan bize hayır gelmez.Kadro tercihleri ön kısım için hatalı bunu görmeyen yoktur herhalde,birde oyuncu değiştirmesi var ki `ne yaptı şimdi bu`der herkes.Oyuncaların formu sayesinde takım bir yere kadar gitti,takımın durduğu noktada da hoca devreye girer a,b,c planları olur bunu aşılar takıma bizde öyle bir şey yok koş Caner koş Canberk orta aç gol atalım.

Yorum yaz

Captcha