18 January 2021 Monday
Biz buradayız Erkan Sözeri siz neredesiniz..?

Biz buradayız Erkan Sözeri siz neredesiniz..?

24 Nisan 2018 tarihinde Giresunspor'da iş başına gelir gelmez Spor28.Com'a cephe alan ve haber sitemize bir takım yasaklar koyan Erkan Sözeri beyefendiye (!) 17 Eylül 2019 tarihi itibarıyla sormak istiyoruz. Biz buradayız Erkan hoca. Siz neredesiniz..?

Erkan Sözeri ile Giresunspor’un anlaşması doku anlaşmazlığı nedeniyle sona erdi.

Sezon başında Sacit Ali Eren başkanlığındaki yönetim kuruluna adeta şart üzerine şart koşan ve “Ben şampiyonluğa oynayacak bir takımla çalışacağım” deyip Giresunspor’a istediği her oyuncuyu aldıran Erkan Sözeri, olmayan kariyerine (!) ters geldiği için Giresunspor ile bir kez daha yollarını ayırdı.

Üçüncü kez geldiği Giresunspor’da, Giresunluların ve siz değerli okurlarımızın beğeniyle takip ettiği Spor28.Com’u hedef tahtasına koyarak iş başı yapan Erkan Sözeri, daha işk basın toplantısında sitemize kendince bir takım yasaklar koymuş ve bizleri, basın toplantısı dahil antrenman ve tesislere sokmamakla tehdit etmişti. Siz değerli okurlarımızın yakından takip ettiği üzere geçen sezon Elazığspor ve Afjet Afyonspor’un maç kazanamadığı haftalarda Adana Demirspor’u iç sahada tek golle mağlup eden Giresunspor’umuz ligde kalmayı matematiksel olarak garantilemiş ve Erkan Sözeri maç sonunda yaptığı değerlendirmede yine Spor28.Com’u kast ederek; “Allah’ın affettiklerini biz de affederiz” açıklamasında bulunmuştu.

“Tövbenin daha yoğun, daha konsantre ve daha özlü hali. Tövbe haşa” sanki Allah ile konuşmuş da Spor28’i affetmiş gibi kendini pazarlayan Erkan Sözeri, görevde kaldığı 4 maç için Giresunspor’dan 1 milyon TL para kazanmıştı.

Spor28. Com olarak sırf Giresunspor’un menfaatleri için bu rakamı görmezden gelirken yine Erkan Sözeri’nin sezon başında Giresunspor ile 2,5 milyon TL’lik anlaşma yaptığını ve bu paranın 1 milyon 500 bin TL’sini Bağcılar Belediye Başkanı Sayın Lokman Çağırıcı’dan peşin aldığını kaleme almamıştık.

24 Nisan’da iş başına geldiğinde Giresunspor Tesislerinde basın mensuplarının karşısına çıkan ve amacı sadece Giresunlu sporseverlere doğru haber sunmak olan Spor28.Com’u hedef alarak; “Ben buraya savaşmaya geldim. (Spor28’i kastederek) Sen Giresunsporlu değilsin o zaman. Ben Giresunsporluyum senden daha iyi. Bana saygı göstermeyenlere bende saygı göstermeyeceğim. Bundan sonra Spor28’i antrenmanlara almayacağım. Giresunspor’umuzu resmi sitemizden takip edecekler. Antrenmanlara gelmeyecekler, kulübümüze gelmeyecekler. Şimdi onlara sormak isterim ki ben buradayım. Siz neredesiniz” demişti.

Şimdi biz de Teknik Direktör Erkan Sözeri’ye sormak isteriz ki…

Biz, Giresunspor’dan geçen sezonun son dört maçı 1 milyon TL, Bu sezonunda ilk dört maçı için 1,5 milyon TL para almadık, almayız, almayı aklımızdan da geçirmeyiz.

Dolayısıyla bizim Giresunspor sevgimiz her şeyimizle ortadayken..

Sen, Giresunspor’un iddia edilen 2,5 milyon TL’sini cebine koydun ve şimdi kan ve doku uyuşmazlığını bahane ederek bu toprakları terk ediyorsun.

Biz ise senin enkazını temizlemek için sezon sonuna kadar hatta birkaç sene daha cebelleşip duracağız..

Ve burada olacağız…

Peki siz nerede olacaksınız…?

 

Diğer haberler

Giresunspor`dan teşekkür

Giresunspor'dan teşekkür

`Herkes çok çalışacak`

"Herkes çok çalışacak"

Madinda`ya pes etmek yok

Madinda'ya pes etmek yok

Yorumlar

  • özer keskin 18.09.2019 14:16

    Erzurum sporda

  • Kemal Yılmaz 18.09.2019 01:08

    Erkan Sözer kimdir? Önce bunu sorgulamak gerek... Kariyeri çalıştırdığı takım küme düşürmek kulübü batırmaktır. Önce Erkan hocayı bu kulübe tekrar getiren ymneticiyi sorgulamak doğru olacaktır. Göz göre göre lades oynanmıştır. Bü memleketin en büyük simsarı Giresunspor`un bağrına hançeri saptayıp geldiği yere gitmiştir. Bundan sonra diğer kulüpler Erkan hoca konusunda uyanık olmmalı.

Yorum yaz

Captcha